Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
he geçen sene altnıolukta tekilayla uçtuk bide, bi şişe tekilayı 5 kişi içtik ben üstüne 4 tane tuborg içtim bende sıkıntı yok kızlardan biri gitti adaşım arkadaşın kolunu ısırdı baya baya kanadı çocuğun kolu , sebebine dair hiç bi fikrimiz yok durduk yere otururken oldu
Hakan abi yazlık Altınoluk'da mı? Bizim yazlık da orda da :)

Hakan abi yazlık Altınoluk'da mı? Bizim yazlık da orda da :)

Yok geçen sene yazın çalışmaya gittim oraya, camping restaurant cafe bi arada sahil kenarı bi yerde çalıştım 1 ay. Köpek gibi çalıştım yattığım yer falan pek rahat değildi sıkıntılar vardı vs ama hayatımın en keyifli dönemlerinden biriydi

Alkol iyi bir şey değil, sigara hiç iyi bir şey değil. 8 sene sigara içtim, 4 seneyi geçiyor sigarayı bırakalı onun yerine para durumuna göre haftada bi iki haftada bi bazen ayda bi alkol alırım, kendimi kaybetmeyecek kadar. Temiz.

Milli içkimiz ayranı içmeye davetlisiniz.
bizim-milli-i%C3%A7kimiz-ayrand%C4%B1r_437730.jpg

Yok geçen sene yazın çalışmaya gittim oraya, camping restaurant cafe bi arada sahil kenarı bi yerde çalıştım 1 ay. Köpek gibi çalıştım yattığım yer falan pek rahat değildi sıkıntılar vardı vs ama hayatımın en keyifli dönemlerinden biriydi

Bu arada tatil için Altınoluk'u önerebilirim, geçtiğimiz sene ilk defa gittim ama havası falan muazzam. Öyle eğlence mekanları falan bodrum marmaristeki sıkıntılı ortamlara benzemez. ayvalık edremit akçay zeytinli assos hep yakın. Çok hoş campingler falan da var denizi de çok güzel. Tekrar belirtiyorum havası muazzammm

Valla hem kesene hem vücuduna kazanç, haftada bi gün nargileye gidiyorum bu ara bi de, normalde o da yoktu bu berkay adındaki arkadaşımın yoğun ısrarlarıyla 1 aydır falan takılmaya başladık, bu hafta gitmedik
Kesin bırakmam lazım ya
Talimat büyük yerden
Champix denen ilacı bayağı met ediyorlar ondan alsam mı ki?
Sen nasıl bıraktın anlat hele taktik ver şu panpana

Kesin bırakmam lazım ya
Talimat büyük yerden
Champix denen ilacı bayağı met ediyorlar ondan alsam mı ki?
Sen nasıl bıraktın anlat hele taktik ver şu panpana

Üniversitedeydim, param yoktu daha az içmeye başladım. Ekmekten kesip sigara alıyordum, daha da azalttım derken arkadaşlardan otlanmaya başladım sonra da arkadaşlar vermemeye başlayınca bıraktım :)))

Edit: Son dönemlerde tütün falan da sardım

Bu arada tatil için Altınoluk'u önerebilirim, geçtiğimiz sene ilk defa gittim ama havası falan muazzam. Öyle eğlence mekanları falan bodrum marmaristeki sıkıntılı ortamlara benzemez. ayvalık edremit akçay zeytinli assos hep yakın. Çok hoş campingler falan da var denizi de çok güzel. Tekrar belirtiyorum havası muazzammm
Ben valla Altınoluga bebeklikten beri giden biri olarak hiçbir şekilde önermiyorum abi. Bence en sıkıcı ve seviyesi düşük tatil beldelerinden biri. Büyükbabamlar aldilar ev yoksa biz Selimiye taraflarında istiyorduk. Zaten aileden de kimse gitmiyor artık Altınoluga. Sadece anneannem büyükbabam ve ben gidiyoruz. Eğer illaki altınolukda tatil yapmak istiyoruz diyen olursa çiçekli bahçe diye bir mekan var orayı öneririm. Seviye düşüklüğünün sebebi ise yaşlı saygısız insanlar ve apaçi tayfa.

Son düzenleme:
Tütün ben de çok sardım da uğraştırıyor diye bırakmıştım onu
Bakalim pazartesiden itibaren takvim yaptım kendime azalta azalta bırakıcam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...