Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hız sınırı olayı kötü ya pikaplardaki. Ben de hep yüksek araba sevmişimdir de Suvlarda çok pahalı anasını satayım ne sevsek pahalı.

Bizim memleketin ilginçliklerinden bir tane daha. Adam titanium donanım led opsiyonlu mondeo'yu taksi yapmış. Mondeo'yu da ilk defa taksi olarak görüyorum.
15878720_10154575166717949_1850770640_n.jpg 15909708_10154575166872949_1231324956_n.jpg

Beyler harbiden varmış Türkiye'de de 2.0 280 TSI 4Motion Passat R-Line. Arabayı gördüğümde yeminlen ellerim terledi o derece gergin makina o_O.
Düşün ki ben 3 kırmızılı tsi bir passat'ın olduğunu bile unutmuşum, adamdaki ' nadir tercih ' mevzusuna hayran kaldım. Helal olsun.

Bu araç bide babamın çalıştığı şirketin genel müdürünün. Adam Golf R kullanıyordu zaten. Golf R 3 4 ay önce satıldı yerine bu alındı.
Demek yüksek hacim güçlü motor seviyor patron. Böyle bir araç alırken mümkünse arkasındaki o yazıyı kaldırtırım, otobanda tam bir şaka makinası olur. Premiumcuların yüz ifadesini görmek paha biçilemez olurdu :D

Demek yüksek hacim güçlü motor seviyor patron. Böyle bir araç alırken mümkünse arkasındaki o yazıyı kaldırtırım, otobanda tam bir şaka makinası olur. Premiumcuların yüz ifadesini görmek paha biçilemez olurdu :D
Genel müdürümüz zaten eski rallicilerden. Yani baya bi toz yutturduğu vardır premiumlara :D:D.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...