Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
biraderim sana bişi anlatcam ama kimseye söleme. bi tane jeep'in olsa böyle tam tatillik olacak ama ha alcan at gibi hanımefendiyi yanına, arka koltukta ise arkadaşı we manitası olacak. açıcaksın sezen aksuyu baba hava sıcak camlar açık deniz kenarında yoldan ilerliyosun. denizin kokusu seni senden alıyo üff. basmıcan ama az yaksın. Sörf tahtanı unuttuk lan onu da arabanın üstüne bağlıyosun aman yarabbi. Daha yeni spor salonundan ayrılmışsın üçgen vücut gören kızları titretiyosunnnn. millet tişörtünü çıkartmaya utanırken sen tek elle john cena gibi havalı bir biçimde çıkarıosun. rayban gözlükler hep takılı olacak aman dikkat burası önemli. Tam sana göre reis

biraderim sana bişi anlatcam ama kimseye söleme. bi tane jeep'in olsa böyle tam tatillik olacak ama ha alcan at gibi hanımefendiyi yanına, arka koltukta ise arkadaşı we manitası olacak. açıcaksın sezen aksuyu baba hava sıcak camlar açık deniz kenarında yoldan ilerliyosun. denizin kokusu seni senden alıyo üff. basmıcan ama az yaksın. Sörf tahtanı unuttuk lan onu da arabanın üstüne bağlıyosun aman yarabbi. Daha yeni spor salonundan ayrılmışsın üçgen vücut gören kızları titretiyosunnnn. millet tişörtünü çıkartmaya utanırken sen tek elle john cena gibi havalı bir biçimde çıkarıosun. rayban gözlükler hep takılı olacak aman dikkat burası önemli. Tam sana göre reis
Allah razı olsun benim yerime hayal kurdun da ben arkada yancı istemem bide o kadar hayal ettin az yaksın nedir yav desene soldan 250 sabitlemiş.

Biraz bende hayal kurayım hatırlattığın için teşekkürler.

Hanımı yemeğe çıkardım, evine bıraktım - Beylikdüzü- her şey güzeldi. Mübarek bi yağmaya başladı Haramiderede'ydim. Saat 6 30 da hanımı bırakmıştım daha yeni eve vardım - Kadıköy- bir şeyin farkına vardım; bizim Transit (99 model) karda baya eğlenceliymiş. :p:D
Ne oldu ya beni neden stalkladınız? :D @AYUU @Yasin Aygun

Bu japonlar aşmış
Anadolu'da 40 yaşına gelmiş 3 çocuk doğurmuş hala tarlada çalışan hatunlar gibi füzeleri var ya. Maşallah denmez de ne denir.
891531.jpg

Valla ben bi bunu bi de ToraDora'yı izleyebildim. Diğerlerine tahammül edemiyorum kapatıyorum hemen. Bir de Attack on Tİtan var, o da abuk ama seyir zevki yüksek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...