Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sınavdan çıkmışım dokunsalar ağlıcam şu kızın dans videosunu izleyince sınavı unuttum biz erkekler nasıl bir varlığız böyle abi ya
Tam olarak şöyle :D
images

çok iyiymiş bak bu işte ama birazcık pahalı
:p
orcinal değil bu sonradan açmışlar :p şekil şükül hareketler bunlar :p @bedirhan.
bu arada bizde granada da consul da vardı 1.7 2.0 ben çocuktum ama unutamadığım arabalardan

Edit: o bagajdaki şeye niye ön panjurdan takmışlar :/

Son düzenleme:
@motorsinann abi ikinciel Dsg almak isteyen bir arkadaş var ne diyeyim ona? 80-100k km lerde araç bakıyor sakat diyorum cortlarsa kol gibi diyorum ama...

Ben 0 km bile almam isterse 1.000.000 km garanti versinler yine gönül rahatlığı ile binemem, sen söyle sorunlarından bahset çokta üsteleme hevesi varsa allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
Ekstra olarak TSi alıp tüp taktırmak istiyor :/
Google sadece Dsg yaz bak neler çıkıyor dedim ona yeter :D İkinciel de kimin nasıl kullandığı belli değil abi sakat iş

Ekstra olarak TSi alıp tüp taktırmak istiyor :/
Google sadece Dsg yaz bak neler çıkıyor dedim ona yeter :D İkinciel de kimin nasıl kullandığı belli değil abi sakat iş
eyvah eyvah tsı motor benzinde bile yüksek kmlere dayanamayan bir motor zaten LPG ile hem pahalı kit hem de bomba olur inşallah arkadaşın sorunsuz dertsiz biner ama biraz riskli iş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...