Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hahahahahhahahah :D :D Yeminle ibretlik ülke olduk :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,044
7
51,386
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
TESLA ADAM MIDIR https://www.otopark.com/forum/threads/tesla-model-s-testi-hakkinda.2377/page-2#post-34279
upload_2016-12-4_1-21-14.png

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,256
45,862
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
@berkertekin Vallahi hocam bu kazayı yapan elemanın başından geçenleri anlattığı yazıya göre 1 ya da 2 tane kasko firması bu araca kasko yapıyormuş. Artık bu kime yaptırdı bilemiyorum ama bu kaza ilk yapıldığında okumuştum açıklamaları, biz bunu karşılamıyoruz v.s gibi saçma sapan bahanelerle mağdur etmişler adamı. Sanırım yaptırım uygulamak için sadece para yedirmekte yetmiyor, biraz nüfuz kullanmak gerekiyor. Sen vurmazsın sorun yok ama başkası gelip vurmasın diye dua etmek lazım, özellikle bu araç ne ki diye yanına gelip incelemek, hasetinden zarar verecek tipler için hepten dua etmelisin :) Valelerin bu araç için sıraya gireceğini düşünüyorum :D

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,044
7
51,386
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
@berkertekin Vallahi hocam bu kazayı yapan elemanın başından geçenleri anlattığı yazıya göre 1 ya da 2 tane kasko firması bu araca kasko yapıyormuş. Artık bu kime yaptırdı bilemiyorum ama bu kaza ilk yapıldığında okumuştum açıklamaları, biz bunu karşılamıyoruz v.s gibi saçma sapan bahanelerle mağdur etmişler adamı. Sanırım yaptırım uygulamak için sadece para yedirmekte yetmiyor, biraz nüfuz kullanmak gerekiyor. Sen vurmazsın sorun yok ama başkası gelip vurmasın diye dua etmek lazım, özellikle bu araç ne ki diye yanına gelip incelemek, hasetinden zarar verecek tipler için hepten dua etmelisin :) Valelerin bu araç için sıraya gireceğini düşünüyorum :D
Ha Aston Martin veya Bentley alıp valeye bırakmış, ha bunu bırakmış. Risk aynı. Valeler zaten pişmanlıktır :D Kesinlikle kapalı otoparktan kapalı otoparka insanların arabası bu.
Sigorta şirketlerinde üst düzey yöneticiler de bu arabayı düşünebilir :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,256
45,862
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ha Aston Martin veya Bentley alıp valeye bırakmış, ha bunu bırakmış. Risk aynı. Valeler zaten pişmanlıktır :D Kesinlikle kapalı otoparktan kapalı otoparka insanların arabası bu.
Sigorta şirketlerinde üst düzey yöneticiler de bu arabayı düşünebilir :D
Sigorta şirketim olsa zaten kafam rahat :) Zenginlerin büyük kısmını bilirsin, aracını valeye verir umursamazlar ama o kadar zengin olsam da valeye vermezdim herhalde. 0-100'ü 4.4 sn olan elektrikli bi aracı valeye verdiğimde neler yapabileceklerini aklıma bile getirmek istemiyorum. Ford'da vale modu var, Tesla'da kesin vardır. Vermeden evvel o moda almak lazım :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,044
7
51,386
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bu böyle olmayacak ya bunların servisini bekle falan filan...
@motorsinann kardeş biraz elektrikli araçlara eğil. 5 sene sonra sanayide elektrikli araçlara bakabilen bir usta olursan var ya... :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,044
7
51,386
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Sinan'a elektrikli araçları tamir et dersen mesleği bırakma noktasına gelir o kadar söylüyorum :D
Yahu hobi olarak yine tamir etsin atmosferikleri. Benim atmosferik duruyor, kriz halinde götürürüm rahatlar. Ama gelecek elektriklide. Atmosferik hibrid düz vites Honda CR-Z 'lerden başlasa, 5 senede Tesla'ya kadar çıkartır işin boyutunu :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,256
45,862
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yahu hobi olarak yine tamir etsin atmosferikleri. Benim atmosferik duruyor, kriz halinde götürürüm rahatlar. Ama gelecek elektriklide. Atmosferik hibrid düz vites Honda CR-Z 'lerden başlasa, 5 senede Tesla'ya kadar çıkartır işin boyutunu :D
Sinan'ın yüzünün halini düşünemiyorum; hani bu aracın yağı, zinciri, kayışı, nerede bu yahninin soğanı.. :) elektrikliler iyice piyasa olunca, yanmalı motorlar klasik olur her şekilde iyi para kazanır. Demin bana instadan fiesta pov gibi bir video gönderdi dağ yollarında gazlayan bir adamın, vallahi sinan'ın elektrikli araç tamirine yorumunu ben de merak ediyorum. Tam mesleği kaptık, elektriğe geçtiler hay ben böyle şansın da diyebilir :D

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Şimdi buraya bi caps atardım tesla ve edison ile ilgili ama Berkin yine ceza yazar diye korkuyorum ahushasushha tesla adamdır edison'un mına...öhöm öhöm kendimiz tesla bobini yapabilir miyiz ya şöyle kablosuz bağlantısız şekilde ampul falan yakmak istiyorum yıllardır merak ederim nasıl olduğunu

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Şimdi buraya bi caps atardım tesla ve edison ile ilgili ama Berkin yine ceza yazar diye korkuyorum ahushasushha tesla adamdır edison'un mına...öhöm öhöm kendimiz tesla bobini yapabilir miyiz ya şöyle kablosuz bağlantısız şekilde ampul falan yakmak istiyorum yıllardır merak ederim nasıl olduğunu
Bu mevzuda illaki buraya geliyor [emoji23][emoji23] google amcada videolar falan vardı bi kurcala istersen

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Çok basit hocam :D Geçen sene yaptım da kendimi bilim adamı zannetmiştim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım