Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SAbri Gaassaraydan gitsin, Riekerink Gaassaraydan gitsin. Dursun Özbek Gaassaraydan gitsin. Daha ne istiyim ben :(

15940958_1098727106939951_7974023658245634051_n.jpg

Bi de şundan istiyorum :D :D

Ya yazmayayım yazmayayım diyorum da, içimde tuttukça isyanım artıyor. Ameliyatımda ses tellerimi konuşma sinirlerimi filan kurtarmaya yardımcı olacak bir alet var tek kullanımlık. Elin Amerikalısına sorsan nakiti çok da yüklü değildir, 1500$. Şimdi ben borsanın açılış saatinden kapanış saatine kadar dur durak bilmeden küfretsem hakkım değil mi...

Ya yazmayayım yazmayayım diyorum da, içimde tuttukça isyanım artıyor. Ameliyatımda ses tellerimi konuşma sinirlerimi filan kurtarmaya yardımcı olacak bir alet var tek kullanımlık. Elin Amerikalısına sorsan nakiti çok da yüklü değildir, 1500$. Şimdi ben borsanın açılış saatinden kapanış saatine kadar dur durak bilmeden küfretsem hakkım değil mi...

Abi hasar yaşayan çok az duydum, ameliyat sonrası oksijenle rahatlatıyorlar sıkıntı olmuyor diye biliyorum ama sende problemli miymiş ? Ses tellerine mi yapışmış ?

Yazık ya parası olmayana sağlık yok ne biçim dünya ulan bu. Abi devlet yardımı filan yok mu?

Futbolla ilgilenmiyorum beyler ben bazen ilgilenen, ayı gibi bağıra bağıra heyecanli heyecanlı cips yiyerek maç izleyen arkadaşlarıma heves ediyorum:D Benden bir takım tutup evde derbi günleri evde terör estirsemmi?:D

Son düzenleme:
Allah yardımcın olsun. Söyleyecek çok söz var ama yorulduk maalesef.

Yazık ya parası olmayana sağlık yok ne biçim dünya ulan bu. Abi devlet yardımı filan yok mu?
Ameliyatı SGK karşılıyor da, dediğim aleti anlaşmalı olmadığı için bazı hastaneler ameliyathanelerine bile sokmuyorlarmış. Sağlık sektörü de çok büyük bir ekonomi. Bu tarz pislikler çok dönüyor.
SGK desteği var ama İzmir'de 3 günde sadece sağlık ile ilgili işlemlere katkı payları ile 500TL üstünde para harcadık. Çok şükür kredi çekerek filan bir şekilde bu süreci atlatabileceğiz. Maddi durumu daha kötü olanlara üzülüyorum.
Abi hasar yaşayan çok az duydum, ameliyat sonrası oksijenle rahatlatıyorlar sıkıntı olmuyor diye biliyorum ama sende problemli miymiş ? Ses tellerine mi yapışmış ?
Konuşma sinirleri ve paratiroid bezlerinin bu ameliyatta ciddi düzeyde hasar görme riskleri varmış. Ben de "yeaa standart ameliyat nedir yani" şeklinde yaklaşıyordum. Doktorla detaylı konuştuk. Hem örnek hastaların ameliyat sırasında çekilen fotoğrafları üzerinde konuştuk, hem de çizerek anlattı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...