Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Beyler
Bi çılgınlık yapıp benim kw st coil alabilirim her an acayip kelepir buldum bi tane ne diyonuz alayım mı yoksa sittir et abi sana amortisör mü dayanır diyonuz? Karar veremiyorum ikinci el, sıfır değil alayım mı almayayım mı?

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Süre doldu. Beni vazgeçirmeye çalışan olmadığından dolayı almaya karar verdim. Ürün elime geçince foto paylaşırım :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Sevdiğimiz abimizsin yapma gözünü seveyim :D
Puhahahahaha sesli güldüm :D
Valla niye diye sorma, böyle agidik gubidik tasarımları seviyorum. O zaman bu kadar deneysel olanı, bir benzeri yoktu. Yalnız bunu hakikaten başka seven görmedim. Forumu geç, dünyada görmedim :)

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Puhahahahaha sesli güldüm :D
Valla niye diye sorma, böyle agidik gubidik tasarımları seviyorum. O zaman bu kadar deneysel olanı, bir benzeri yoktu. Yalnız bunu hakikaten başka seven görmedim. Forumu geç, dünyada görmedim :)
Ahahahaha :D Valla ne bileyim :D Farkın tarzın diyelim o zaman :D

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Bu gün fuara katılacağımız için iki adet makina götürecektik. İkitelli'de bulunan özel kayar kasalara sahip kamyonlardan istedik 2 tane ve iş yeri Kocaeli Dilovasında :D
IMG-20161123-WA0001.jpg

Zorunlu köprü geçişi ve bir hayli yüksek fiyatlar olunca kamyoncu abiler böyle bir çözüm bulmuş. Ne gerek var dedi 2 katı köprü otoban parası vermeye, bunların köprüden geçişi kaç para biliyon mu dedi :D Benim gerçekten çok hoşuma gitti helal olsun reyislere :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ahahahaha :D Valla ne bileyim :D Farkın tarzın diyelim o zaman :D
Kesinlikle zevkimden şüphe ettiren beğenilerim var. :D Fiat 500x, Citroen DS3, içine binemeyene kadar C4 Cactus, Mondeo Mk3 ve Mk4, Fiat Stilo, Skoda Felicia, Subaru Justy ve daha niceleri... :D

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Bu gün fuara katılacağımız için iki adet makina götürecektik. İkitelli'de bulunan özel kayar kasalara sahip kamyonlardan istedik 2 tane ve iş yeri Kocaeli Dilovasında :D
Ekli dosyayı görüntüle 1983
Zorunlu köprü geçişi ve bir hayli yüksek fiyatlar olunca kamyoncu abiler böyle bir çözüm bulmuş. Ne gerek var dedi 2 katı köprü otoban parası vermeye, bunların köprüden geçişi kaç para biliyon mu dedi :D Benim gerçekten çok hoşuma gitti helal olsun reyislere :D

Yurdum insanı :D:D:D:D:D

firatt

Asfalt Kurutucu
23 Kas 2016
22
66
635
Ankara
Eskiden Koreliler tasarımı taklit ederlerdi şimdi onları taklit ediyorlar. Nereden nereye... Bence çaprazdan i30 olmuş

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Dostlar fenerin euroleague maci var trtsporda milano ile

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım