Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
o0VDZ7.jpg

Şimdi parayı almaya gidiyoz

Güldürmedi ama emek harcamışsın :confused::D:D:D

ModaleTurk

Profesör
9 Eyl 2016
207
131
1,085
yeni türkiyeye hosgeldiniz pardon yeni iran . daha cok cok sey eklemek ısterdım ama orhan bahsetmıs hanı bızı yıldıramaz dıyorlar ama yıldık. bır allah ın kuluda cıkıp su baskanlık sıstemı ıle ugrasmak yerıne once ulkemızdekı olayların onune gecebılmek ıcın cevremdekı su salakları bır sıleyım zaten temmuz ayında bır ıse yaramadılar yerlerıne bu ulkeyı bılen ve seven vatansever ınsanları alım (kı bu ınsanlar ısterse musluman ıster hrıstıyan olsun hıc umrum dahı degıl bu vatanı ve toprakları seven her bır bırey benım dostum abım ablamdır.) demıyorlar ya tv ye cıkıp bızı yıldıramazsınız kopru acarız dıyorlar kafayı yıycem. baska bı taraf dıyorkı bu kızlar asna fısneye gıtmıs banane. kardesım ısterse budist olsun sonucta orda ölen bir insan ve bu bizim suçumuz.
100% haklısın. 1 şey hariç: İran daha iyi durumda. Ortadoğunun en güvenli, en az terör mağduru olan ülke. Bir de Musevîlere, Hristiyanlara, vs. daha çok hoşgörü var. Daha çok Suudi Türkiye olduk gibi kafa yapısı olarak.

Ramiz

Asfalt Kurutucu
1 Ocak 2017
36
48
595
100% haklısın. 1 şey hariç: İran daha iyi durumda. Ortadoğunun en güvenli, en az terör mağduru olan ülke. Bir de Musevîlere, Hristiyanlara, vs. daha çok hoşgörü var. Daha çok Suudi Türkiye olduk gibi kafa yapısı olarak.
Watt?? İrana ramazan ayında tanıdığımızın yanına gitmiştim. Oruç tutmadım o gün. Su içiyodum eve giderken bazı esnaflar ellerinde sopa beni kovaladı??? İrana hiç gittin mi?

ModaleTurk

Profesör
9 Eyl 2016
207
131
1,085
Watt?? İrana ramazan ayında tanıdığımızın yanına gitmiştim. Oruç tutmadım o gün. Su içiyodum eve giderken bazı esnaflar ellerinde sopa beni kovaladı??? İrana hiç gittin mi?
Gittim desem ben daha çok gittim dersin. Gittin desen gidip gitmediğini kontrol edemem. Senin dediğini Avrupanın göbeğinde de yaşayabilirsin. Sana şehir ve mahalle sayabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım