Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Esenyurt Doğuş ehliyet yaşı falan geveledi vermedi sonra çıkışta arkadaşın arabayı gördü isterseniz bir sorayım dedi :D :D
Ehliyeti aldım 2 hafta sonra seatın önünden geçerken ateca test aracı olduğunu gördüm. Hemen gittim ateca testi için geldim dedim. Ehliyeti verdim. Kimse de bir şeye laf etmedi. Siz buyrun keyfinize bakın. Elemanımız şuan çıktığı testten gelince size haber vereceğiz dediler. Sonra teste çıktım işte. Esenyurt doğuş ne ayak acaba.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Ehliyeti aldım 2 hafta sonra seatın önünden geçerken ateca test aracı olduğunu gördüm. Hemen gittim ateca testi için geldim dedim. Ehliyeti verdim. Kimse de bir şeye laf etmedi. Siz buyrun keyfinize bakın. Elemanımız şuan çıktığı testten gelince size haber vereceğiz dediler. Sonra teste çıktım işte. Esenyurt doğuş ne ayak acaba.

Sorma hacı adama göre muamele ki ciddi olarak arabayı almaya gitmiştik. DDavranışlarından dolayı vazgeçmesede arkadaş uzadı biraz satın alma süreci.
Fakir muamelesi gördük anlayacağın pampa halbuki bastırcaktık parayı :D :D

duhan13

Profesör
10 Eyl 2016
190
271
1,335
27
adana
Bence daha fazla oynamana gerek yok gayet iyi:)
Screenshot_2016-12-17-00-03-32-1-1.png

Buda orjinal ilk aldigim gunki hali

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım