Göz rahatsızlığı olan bakmasın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Tasarımını abartılı bulduğum ve beğenmediğimi söyleyebilirim ama taşlanmayacaksam eğer fotoğraflardan görebildiğim kadarıyla işinin ehli bir firma ve usta yapmış gibi duruyor. Birleşim yerleri, boya kalitesi falan 1-2 ufak detay hariç gerçekten çok güzel. Hiç sonradan ve özensiz yapılmış havası yok.

Son düzenleme:
1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Tasarımını abartılı bulduğum ve beğenmediğimi söyleyebilirim ama taşlanmayacaksam eğer fotoğraflardan görebildiğim kadarıyla işinin ehli bir firma ve usta yapmış gibi duruyor. Birleşim yerleri, boya kalitesi falan 1-2 ufak detay hariç gerçekten çok güzel. Hiç sonradan ve özensiz yapılmış havası yok.
ben de beğendim ön tampon gereksiz aşağıda biraz yükseltilirse daha çok havalı olabilir <3 :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
ben de beğendim ön tampon gereksiz aşağıda biraz yükseltilirse daha çok havalı olabilir <3 :D
Onu ben de beğenmedim, zaten tasarım komple bana göre değil. Ben daha oturaklı, sade ama işlevsel tasarımları severim. Fakat kaput, çamurluk ve farın üst noktasındaki bir kaç ufak birleşim hatası dışında fazla göze batan bir sıkıntı görmedim. Hele siyah renkli boyaların pütürlü olmayışı falan belli kötü bir usta tarafından yapılmamış. Araca olabildiğince özenilmeye çalışılmış. Sanayiye götürüp alttan üstten yandan vidalarla tutturulmaya çalışılmış gibi durmuyor. Bu gözler Trt'de falan ne otomobil modifiye programları gördü, işçiliklerine iğrenerek bakarsın :D

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Buna bir de 150 bin lira istiyor.
a528559ca4b79754d7691b5ead811b80.jpg

thestig

Profesör
8 Eyl 2016
391
818
1,845
Bu araç Türkiyede işinin en iyisi olan ustalardan birinde yapılmıştı adını hatırlayamadım şimdi.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
RCZ olarak kalsaydı en azından karakteri olurdu,hele tipine hele sıfatına...Bu olay bana Richard Hammond'ın eski 911'inin eleştirilmesini aklıma getirdi araç 911 Turbo değil ama iki üç çıkartma 3-5 yüz boyamayla Turbo gibi gözükmesini sağlamakla bayağı sağlam eleştirilmişti.Ondan sonra zenginleşince 991 GT3RS lerden inmese de ismi çıktı bir kerem...:D:p:D

Söyleseydin 1 günlük McLaren kiralardık hevesini alırdın abicim ne yaptın ya..
Bu daha mantıklı.:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım