Golf 7 1.2 TSI Manual Yakıt Tüketim Rekoru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,607
18,394
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Şöyle de bişey var inscription v40 alana kadar 118i alınır panpa
donanım mı arkadaş itiş mi :D

V40 ın konforu,izolasyonu yani sürüş kalitesi daha iyi 1 serisinden.Benim gözümde 1 serisi sadece sürüş keyfinde önde :) Ki v40 da ot gibi araba değil en azından el freni mekanik ahahshsh

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

VolvocuPanpa

Elit Apaçi
1 Nis 2017
76
128
760
36
Eskişehir

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Ben de Ankara'dayım panpa 5.0-5.5 litre ortalamayla geziyorum Ankara şehiriçinde.
Girilen rotaya bağlı hocam ya konya yolu samsun yolu vs akan yerlerde olunca 4lere falan rahat düşüyor :D ama ben bahçeli'ye vs yoğun yerlere girdim bi de iş çıkış saati derken öyle yaktı ama gene de gayet iyi :D
14.000 km boyunca ortalama süratım 56km idi sanırım. Bakayım bi müsait zamanda.
14.000 km ortalama yakıt tüketimimim de 5.6 litre.
Sürekli şehir içinde kullandığım için çoook yakıyor namıssız :D
5.6ya çok diyorsan Allah çarpar adamı ya :D :D

VolvocuPanpa

Elit Apaçi
1 Nis 2017
76
128
760
36
Eskişehir
Girilen rotaya bağlı hocam ya konya yolu samsun yolu vs akan yerlerde olunca 4lere falan rahat düşüyor :D ama ben bahçeli'ye vs yoğun yerlere girdim bi de iş çıkış saati derken öyle yaktı ama gene de gayet iyi :D

5.6ya çok diyorsan Allah çarpar adamı ya :D :D
:D :D araba dediğin 4 litre yakacak maksimum. Benzin olmuş 5 lira
4x5= 20 kuruş yakmalı araba dediğin :D

Patri

Profesör
22 Eyl 2016
258
440
1,395
Güzel bir değer yakalamışsınız. Uzun yolda gaz pedalına çökmeyi herkes bilir ama iş az yaktırmaya gelince bunu çok kişi başaramaz. Sabretmeyi ve ekonomik sürüş tekniklerini bilmek gerekir :) Benimde rekorum bu. 1.3 CDTI ASTRA H manuel. Şimdi dağdan indin falan diyen olabilir . Eskişehir-İstanbul yolu ilk 100 km. Fatih sultan mehmet köprüsüne geldiğimde hızımı azıcık arttırmamında etkisiyle tüketim 3.3 l / 100 km gösteriyordu.

jW3Gzr.jpg

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Güzel bir değer yakalamışsınız. Uzun yolda gaz pedalına çökmeyi herkes bilir ama iş az yaktırmaya gelince bunu çok kişi başaramaz. Sabretmeyi ve ekonomik sürüş tekniklerini bilmek gerekir :) Benimde rekorum bu. 1.3 CDTI ASTRA H manuel. Şimdi dağdan indin falan diyen olabilir . Eskişehir-İstanbul yolu ilk 100 km. Fatih sultan mehmet köprüsüne geldiğimde hızımı azıcık arttırmamında etkisiyle tüketim 3.3 l / 100 km gösteriyordu.

jW3Gzr.jpg

astra h ciddi anlamda az yakıyor da bu kadarını bilemiyorum @Yasin Aygun kop gel :D

Son düzenleme:

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
İzmir -cesme otobaninda en sağ şeritten 80-90 km ortalama ile(trafigi tehlikeye düşürmeden)3.2 lt yakaladım.aracta 2 yetişkin 1 çocuk var ve bagaj doluydu.arac Micra 1.2 cvt.bu değeri yakalamami cvt şanzımana borçluyum.80 km hızda iken 1500 devirde gitmemi sağladığı için :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım