Golf 7 DE ESP KAPANIYOR !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Ben de caddy'de deneyeceğim birazdan yazarım buraya :D bi kaç gün sonra golfte de denerim :D

Şu esp kapanma muhabbetini bir ben saçma buluyorum sanırım. Spor araç kullanmıyoruz ki kullanıyor olsak bile mevzu şoförün tecrübesiyle alakalı. Hızlı sürüşlerde esp'nin aracı toparlayabileceği bir çok noktada şu platformdaki bir çok sürücü ki buna ben de dahilim, aracı toparlayamayız. Biz daha neler olup bitiyor anlayana kadar iş işten geçer. Esp, binek araçlarda performanslı sürüşlere engel değil, yardımcı bir sistemdir. Sürücü hatalarından kaynaklı olumsuzlukları bertaraf eden sistemdir. Daha sağlıklı şekilde hızlı sürüşler yapılmasını sağlar. Ayrıca bazı binek araçlarda aracın kendisiyle oynanabilecek bir potansiyeli varsa üretici, esp sisteminin yazılımına o müdahale payını zaten koyuyor. Pisti saymazsak, normal yollarda bizim şoförlüğümüzü ve arabamızı da aşan koşullar sık sık oluşabiliyor. Kesinlikle esp'nin kapanmasından yana değilim kişisel fikirdir.

Haklısınız karlı yollarda arabanın tren rayında gibi gitmesi insana güven veriyor. Ama iş yaramazlığa gelip boş yollara gidince karda arabanın 1cm bile kaymaması insanı üzüyor :D içkimiz sigaramız yok arada bi kimseye zarar vermeden yanlamayalım mı be usta :D :D

Deniz_Acikgul

Profesör
20 Eyl 2016
108
101
1,085
Hatay
Aynen arkadaşlar. Diğer vw lerde de deneyebilen denesin. En yakın zamanda da kapalı iken yanlamaya çalışacağım. Bakalım neler olacak :D

volkan

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
113
377
1,835
Takipteyiz ekmek çıkar burdan
giphy.gif

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,233
45,834
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Olay gazlamak değil ki zaten yan verebilmek boş yollarda yapınca hem keyifli oluyor hemde öğretici bence :) Aslında çok merak ettim sadece ışık mı yanıyor yoksa cidden komple kapatıyor mu
Limitin ötesine geçtiğinde ölmeyen, yönlendirmelere de sadık kalan, herhangi bir geri bildirim veren kaç tane elektrikli direksiyon kaldı ki ? Yanlamanın tadı, aracı direksiyondan hissedebildiğin zaman çıkarılıyor ancak. Onun haricinde boş bir çabaya girilmiş oluyor. Neyse o şekilde zevk alabilene de saygı duyarım tabii.

123456mtn

Panpa
8 Eyl 2016
1,211
2,491
3,770
Sivas
Marka
Caterham
Limitin ötesine geçtiğinde ölmeyen, yönlendirmelere de sadık kalan, herhangi bir geri bildirim veren kaç tane elektrikli direksiyon kaldı ki ? Yanlamanın tadı, aracı direksiyondan hissedebildiğin zaman çıkarılıyor ancak. Onun haricinde boş bir çabaya girilmiş oluyor. Neyse o şekilde zevk alabilene de saygı duyarım tabii.
Garip, saygı duyarım.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770

Bir şey diyemem artık eğer vw kapanması için olabilir belki bir sebebi :D

erkinakbudak

Asfalt Kurutucu
8 Eki 2016
24
12
595
bu yazilim acigi degil bilerek koyulmus bir sistem. Bu acikca ortada. Sadece isi zorlastirmislar. Oraya esp yi kapatan kodu yazmislar. Kapanincada ekrana esp off yazdirmislar. Yazilim acigi olsa ekrana esp off yazmaz. O yaziyi kim yazicak oraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım