HABER Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 ve Audi TTS'i pistte test ettik!

ctanguner

Yönetim
Editör
Yayın Yönetmeni
Panpa puanı
966
İstanbulPark Pist Günleri’nde hem Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3‘ün, hem de Audi TTS‘in sınırlarını zorladık! Zeynep yan koltukta G kuvvetini hissetti ve kahkahalarına engel olamadı! Bu videoyu izlemek de, en az TTS’i kullanmak kadar keyifli!

Not: Detaylı Audi TTS testi için takipte kalın!

Read the whole post here.

ilker27

Elit Apaçi
Panpa puanı
117
EĞLENCELİ BİR VİDEO OLMUŞ :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) SÜPERSİN REİS

Ozgur Gunes

Panpa
Panpa puanı
7,303
Marka
Volkswagen
Lastikleri gündelik hayatta kullanan biri olarak beğenmiyorum ama pistte gerçekten iyi iş çıkartıyormuş, iyi asfaltı seven ve çok iyi tutan, kötü asfaltı hiç sevmeyen bir lastik olarak nitelendirebiliriz. Biraz geç ısınıyor, sıkıntısı o.

stan

Panpa
Panpa puanı
4,431
Marka
Alfa Romeo
Özellikle ilk virajdaki direksiyon açısı ve arabanın apexi kesemiyor olması, ne kadar kafadan kaydığının göstergesi. Ama bu sayede 11. virajı 200 ile korkmadan dönebiliyorsun.
Yalnız 3. seans sonrası lastikten parça kopmadıysa çok iyi. Ama en azından 3 seans sonrasında düz yolda giderken aracın sağa çekiyor olmasını beklerim.

İstanbullu

Panpa
Panpa puanı
8,752
Marka
Hyundai
Tts sahibi güzeller güzeli bir otopark takipçisi olmasi bir tek benimi şaşirtti.. :)

alfhonso

İnfazcı
Yönetici
Panpa puanı
34,785
Marka
Opel
Lastikleri gündelik hayatta kullanan biri olarak beğenmiyorum ama pistte gerçekten iyi iş çıkartıyormuş, iyi asfaltı seven ve çok iyi tutan, kötü asfaltı hiç sevmeyen bir lastik olarak nitelendirebiliriz. Biraz geç ısınıyor, sıkıntısı o.
hocam senin deneyimini ve yorumunu gördükten sonra keşke benim alfa için de uygun ebatta asymmetric 3 olsaydı diye düşünmedim dersem yalan olur : )

Son düzenleme:

Ozgur Gunes

Panpa
Panpa puanı
7,303
Marka
Volkswagen
hocam senin deneyimini ve yorumunu gördükten sonra keşke benim alfa için de uygun ebatta asymmetric 3 olsaydı diye düşünmedim dersem yalan olur : )
Goodyear’ı marka olarak sevmiyorum zaten, gidip başka lastik alman isabet olmuş.

YaSo61

Asfalt Kurutucu
Panpa puanı
10
@sinan Reyiz yenge kıskanmasın :) Test Güzeldi. beğendim. yakıt uçuyordu :) yeni takipçiler iyidir... ailemiz genişliyor...

omerta84

Elit Apaçi
Panpa puanı
129
video izledikten sonra keşke lastiklerin son halinide görseydik