HABER Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 ve Audi TTS'i pistte test ettik!

ctanguner

Panpa
7 Eyl 2016
356
1,193
3,095
İstanbul
İstanbulPark Pist Günleri’nde hem Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3‘ün, hem de Audi TTS‘in sınırlarını zorladık! Zeynep yan koltukta G kuvvetini hissetti ve kahkahalarına engel olamadı! Bu videoyu izlemek de, en az TTS’i kullanmak kadar keyifli!

Not: Detaylı Audi TTS testi için takipte kalın!

Read the whole post here.

ilker27

Profesör
9 Mar 2017
118
117
1,185
EĞLENCELİ BİR VİDEO OLMUŞ :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) SÜPERSİN REİS

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Lastikleri gündelik hayatta kullanan biri olarak beğenmiyorum ama pistte gerçekten iyi iş çıkartıyormuş, iyi asfaltı seven ve çok iyi tutan, kötü asfaltı hiç sevmeyen bir lastik olarak nitelendirebiliriz. Biraz geç ısınıyor, sıkıntısı o.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Özellikle ilk virajdaki direksiyon açısı ve arabanın apexi kesemiyor olması, ne kadar kafadan kaydığının göstergesi. Ama bu sayede 11. virajı 200 ile korkmadan dönebiliyorsun.
Yalnız 3. seans sonrası lastikten parça kopmadıysa çok iyi. Ama en azından 3 seans sonrasında düz yolda giderken aracın sağa çekiyor olmasını beklerim.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Lastikleri gündelik hayatta kullanan biri olarak beğenmiyorum ama pistte gerçekten iyi iş çıkartıyormuş, iyi asfaltı seven ve çok iyi tutan, kötü asfaltı hiç sevmeyen bir lastik olarak nitelendirebiliriz. Biraz geç ısınıyor, sıkıntısı o.

hocam senin deneyimini ve yorumunu gördükten sonra keşke benim alfa için de uygun ebatta asymmetric 3 olsaydı diye düşünmedim dersem yalan olur : )

Son düzenleme:

YaSo61

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
37
10
595
@sinan Reyiz yenge kıskanmasın :) Test Güzeldi. beğendim. yakıt uçuyordu :) yeni takipçiler iyidir... ailemiz genişliyor...

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım