Haber girişlerindeki eksiklikler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kansuvargun

Profesör
8 Eyl 2016
237
259
1,385
34
İstanbul
Selam arkadaşlar,

Bilmiyorum birtek benim mi gözüme çarpıyor ama haber girişlerinde ciddi eksiklikler gözüme çarpıyor son zamanlarda.

Örnek vermek gerekirse bu yılın şu zamana kadar en büyük gelişmesi olan Opel'in PSA grubuna satılmasıyla ilgili "satılacak mı" içerikli bir haberi var, satış gerçekleştikten sonra içeriğine dair herhangi bir haber yok.

Başka örnek vermek gerekirse Opel İnsignia'nın prömiyeri yapıldı, otomobil ile ilgili bir içerik var ancak yapıldıktan sonra ve gün ve gün gelen detay açıklamaları, motorlarının teknik verileri ile ilgili bir bilgi yok.

Anlıyorum, otopark.com öncelikle otomobil testlerinin yapıldığı ve yayınlandığı bir platform. Ancak haber içerikleri de sunulacaksa bunların güncelliğinin korunması gerekir. Ben açıkçası otomobil ve motorsporları dünyası ile ilgili haberleri otopark.com üzerinden takip etmek ve eksik kalmamak istiyorum.

Bilmiyorum, fazla mı istiyorum? :)

Bu arada Opel ile ilgili yazmışım hep ama, aklıma takılan ve eksik gördüğüm için belirttim. Opel fanboyu değilim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım