Her Şeyiyle Daha Sade Bir OTOPARK İster Misiniz?

Yeni Tasarım Beta Programına Katılmak

• Kullanılan toplam oy
    53
  • Anket kapatılmış .

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,330
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Beta Programı'na kayıt olmuş kullanıcılar için ilk denemelerin Nisan ayı ortalarında gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,330
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Bu arada yenileme çalışmaları kapsamında, ana sayfa portalımızı sevgili @Alcantara ile @Baris Inselel baştan düzenledi. Onlara teşekkür etmek gerekir.

Gereksiz sekmeleri ana sayfadan kaldırdılar ve daha sade bir deneyim sağladılar.

Ben de elimden geldiğince ana sayfa optimizasyonunda elimizdeki mevcut teknolojilerle en iyisine ulaşmaya çalıştım. Sanırım 2010'dan beri gördüğümüz en hızlı OTOPARK ana sayfasına sahibiz şu anda. Eskiden sayfanın yüklenmeye başlaması bile 2-3 saniyeden aşağı başlamaz iken, şimdi 2-3. saniyede çoğu yazılı içerik yüklenmiş oluyor, geriye görseller kalıyor.

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Ara sıra ekran alıntıları atsanızda bizde bir baksak keşke ya :)

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,330
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Bugünden itibaren isteyenleri öncelikli olarak alıyoruz bilginiz olsun. İsteyen buradan bir mesaj yazabilir beni etiketleyip.

2 hafta sonra da beta programını seçmiş herkese gelecek.

Uyarıyım şu anda son halinde değil, 2 hafta sonra gelin eğer oturaklı bir şey istiyorsanız :D

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
Bugünden itibaren isteyenleri öncelikli olarak alıyoruz bilginiz olsun. İsteyen buradan bir mesaj yazabilir beni etiketleyip.

2 hafta sonra da beta programını seçmiş herkese gelecek.

Uyarıyım şu anda son halinde değil, 2 hafta sonra gelin eğer oturaklı bir şey istiyorsanız :D
@Berkin Ben de geçebilirim.

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
593
1,141
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
Merhabalar Berkin abi. Ben de denemek istiyorum mümkünse.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım