Herkese Merhabalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpy

Taklacı Güvercin
5 Ağu 2017
18
38
295
İsmim Alperen, 20 yaşındayım, Öğrenciyim. Foruma daha önce üye olmuştum aslında ama kendimi tanıtmak bugüne nasip oldu. Otopark.com'u youtube üzerinden 1.5 senedir takip ediyorum. Klişe bi cümleyle kapanışı yapma vaktinin geldiğini düşünüyorum: Herkese iyi forumlar!!!

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
İsmim Alperen, 20 yaşındayım, Öğrenciyim. Foruma daha önce üye olmuştum aslında ama kendimi tanıtmak bugüne nasip oldu. Otopark.com'u youtube üzerinden 1.5 senedir takip ediyorum. Klişe bi cümleyle kapanışı yapma vaktinin geldiğini düşünüyorum: Herkese iyi forumlar!!!
Hos geldin @alpy , nerelisin? nerde okuyosun? hangi bolum? araban varmi?
Keyifli forumlar :D

alpy

Taklacı Güvercin
5 Ağu 2017
18
38
295
Hepinize çok teşekkür ederim hoşbuldum.

Hos geldin @alpy , nerelisin? nerde okuyosun? hangi bolum? araban varmi?
Keyifli forumlar :D

Ankaralıyım abi, Başkent Üniverstiesinde okuyorum, Kazara hukuk kazandım aklımda yokken(yeniden hazırlanma gibi bi planım var), ne yazik ki bir arabam henüz yok.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Çok teşekkür ederim. İnşallah herkes istediği otomobillere sahip olur.

hukuk okumak hayalimdi bu arada. Okulda hocalarım ve ailemin baskısıyla sayısalı seçtim. Kader bir gün yine beni hukukla buluşturdu. Avukat hakim savcı olamasam da Cezaevinde infaz katibiyim. Önemli olan hayalleriniz ve tutkularınız tabi ki. İdeallerinizdeki bölüm hangisi? Hedeflerinizdeki otomobil bi de ? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım