Hoşafa ve muhtara saldırılar; akabinde gelişen silsileler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kavurma

Muhtar
4 Eki 2016
85
274
1,210
saygıdeğer hoşaf kavurma müridlerim. öğrenmiş bulunuyorum ki dergahıma bazı dış mihraklar tarafından saldırıda bulunulmuş. bendeniz muhtar musalla hıyk an itibariyle saf dışı kalmış bulunuyor. buradan sonra zafer sizlerin elindedir. berkinka ile olan mücadelede telef oldum. otopark ile yeniden ciddi çatışmalar söz konusu. fakat yılmayacağım. yeniden dirileceğim güne kadar kendinize iyi bakın...

#muhtartatileciksin #hosafisdead #dirilecegim

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
saygıdeğer hoşaf kavurma müridlerim. öğrenmiş bulunuyorum ki dergahıma bazı dış mihraklar tarafından saldırıda bulunulmuş. bendeniz muhtar musalla hıyk an itibariyle saf dışı kalmış bulunuyor. buradan sonra zafer sizlerin elindedir. berkinka ile olan mücadelede telef oldum. otopark ile yeniden ciddi çatışmalar söz konusu. fakat yılmayacağım. yeniden dirileceğim güne kadar kendinize iyi bakın...

#muhtartatileciksin #hosafisdead #dirilecegim
Nolur gitme (!)
Kurban bayramına kadar yoksun heralde

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
İhtiyar heyeti başkanı olarak, muhtarımız geri dönüşü ile ilgili olacak şekilde acil bir toplantı düzenliyorum. Bütün bakanlara duyurulur. Toplantıdan çıkan kararlar yakın bir tarihde halka arz edilecektir.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Yav ben demiştim size bu kavurmanın yağı fazla olmuş diye, limonu da @Berkinka sıkmış :D :D

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
@alfhonso sen bunun sohbet zamanındaki vukuatlarını hatırlıyo musun? şuan ki hali, sohbet zamanındaki halinin yanında melek kalıyor. Ağır saykopattır kendisi
Ben daha forumda yeniyim eskileri bilmem, trolleri severim ben de büyüyünce troll abilerim gibi olçam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım