Hoşafa ve muhtara saldırılar; akabinde gelişen silsileler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Valla benim kendimce tespit ettiğim, musalla olduğunu düşündüğüm 4 hesap var. Hatta direk bu musalla'nın nerede oturduğu nereli olduğu ismi soy ismi fotoğrafı falan da var ama paylaşmayı düşünmüyorum şimdilik :) bu interteti doğru kullanınca neler neler çıkıyor piyasaya bayılıyorum :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
İlginç bi arkadaş anlaşılan

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
Valla benim kendimce tespit ettiğim, musalla olduğunu düşündüğüm 4 hesap var. Hatta direk bu musalla'nın nerede oturduğu nereli olduğu ismi soy ismi fotoğrafı falan da var ama paylaşmayı düşünmüyorum şimdilik :) bu interteti doğru kullanınca neler neler çıkıyor piyasaya bayılıyorum :)
hocam bana mesaj göndersene. çok araştırdım bişey bulamadım. :D

kavurma

Muhtar
4 Eki 2016
85
274
1,210
S.a muhtar beni asıp gittin ölmeden @3xcellency imdadıma yetişti keşke öldüğümü görmeden gitmeseydin. Ama ben seni seviyorum sonuçta aynı troll dedelerin torunlarıyız ne gerekiyorsa yardım etmeye hazırım kuyruk yağı, kuşbaşı, tencere
maalesef haberler doğru. şahsın tam kellesi alınacağı sırada hainlik eden @3xcellency isimli (daha önce bıyıklı şeyhülislam ı ile girdiği bir münakaşada tartaklanmış ve çıkan arbedede bir istinat duvarından aşağı düşerek yaralanmıştı) @Yasin Aygun u çekerek kurtardı. lakin inen balta bu sefer bu şahsa isabet etti ve feci şekilde can verdi. çıkan sonuçtan tatmin olan muhtar musalla hıyk hazretleri yasin aygun u affetti ve daha sonra görevlendireceği bir memuriyete atayacağını belirtti.

kavurma

Muhtar
4 Eki 2016
85
274
1,210
yasin aygun ölümle burun buruna geldiği anları anlattığı ifadesinde: bulutların içinde yanımda @alfhonso ve @maximaorhan vardı. maksimaorhan sol elinde defteri ile köprüye doğru giderken alfonso ise münker nekir e sorumlu tutulmadığı için belirsizlik içinde araftaydı. derken bir anda bulutlar kayboldu ve gözlerimi muhtarımın yanında açtım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım