KAPALI Honda civic rs

cba06

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2018
59
4
520
honda civic 1.5 VTEC hakkında neler düşünüyorsunuz ? Alınabilecek bir araç mıdır ?
kaç lt yakar ( Ankara trafiği ) , kronik sorunları var mı ? , vites sorunsuz mu , parça fiyatları , aşırı fazla mı yakar özellikleri kullananları bekliyorum ve ses sistemi nasıl , doluluğu nasıl gibi sorularım var , HB , sedan hangisini tercih edersiniz

Son düzenleme:

beyinsis

Senkromeççi
26 Eki 2018
1
0
85
HB civic tavsiye edenler olmuş. HB civic 2. elde çoook üzer. e yakıtı da malesef atmosferik civic gibiymiş maşallah burda yazan civic sahiplerinden anladığımız kadarıyla. alınmaz bu durumda net.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Performans endeksli bir tercih olacaksa ve konu içinde VW grubu olmayacaksa benim aklıma Astra geldi.. daha performanslı ve öyle çokta zayıf bir yanı yok .. gazlamadığınız sürece yakıtının üzmediğini söylüyorlar...Civic de de yalıtım eksikleri olduğunu düşünürsek bence Astra neden olmasın ... sadece Civic kadar gösterişli ve sedan olamama durumu var

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
bu civarda başka araba önerileriniz var mı kıyaslanacak şekilde VW grubu hariç
Civic iyi bir tercih başka bir alternatife gerek duymanıza gerek yok şahsi fikrim.Zaten c segmentte performanslı model olarak bildiğim kadarıyla astra 1.6t ve civic rs var. @Ozgur Gunes dediği gibi opelin benzinli motorlarında irili ufaklı kronik sıkıntılar mevcut.Ayrıca opelde şanzıman handikapı mevcut.Şahsen opelin aktarmasını da o kadar kaliteli bulmuyorum.Nesnel olarak bakıldığında 1-2 pürüzü dışında iyi bir araba civic.Başka alternatifler kafanızı bulandırmaktan başka bir işe yaramaz.Yinede 100-150 bandına perofrmanslı ve kaliteli seçenek f30 olur.w204 c180 amg de bulunabilir ama f30 daha mantıklı bir seçenek bence.

cba06

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2018
59
4
520
yani hem güncel olmalı honda iyi bir seçenek gibi duruyor şimdilik fakat fiyatı neden arttı acaba ilk 2017 de sanırsam 109 bin civarı olan şey 155 - 164 bin bandına çıkmış o neden kaynaklı kurdan mı acaba fiyatlar yükselmiş ona bakarsak bir de hb sedana göre daha hoş duruyor da fiyatlar malum 2018 model sport+ kaç para civarına alınabilir takip edenler yazarsa

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
yani hem güncel olmalı honda iyi bir seçenek gibi duruyor şimdilik fakat fiyatı neden arttı acaba ilk 2017 de sanırsam 109 bin civarı olan şey 155 - 164 bin bandına çıkmış o neden kaynaklı kurdan mı acaba fiyatlar yükselmiş ona bakarsak bir de hb sedana göre daha hoş duruyor da fiyatlar malum 2018 model sport+ kaç para civarına alınabilir takip edenler yazarsa

Biz nisan 2017 de 101500 e aldık, tek kuruş inmediler.

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
2017 mart sedan+seramik kaplama+alt taraf ses yalıtımı 106.000 bir olay daha vardı ama onu hatırlayamadım 100 veya 101 falandı bu ekstralar olmadan.Biz aldıktan 1 .5 hafta sonra zam geldi, 114 oldu daha sonrasında takip eden aylarda 119 olmuştu

Son düzenleme:

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770

Hb arıyorsanız güncel model bu fiyata 2. Elde 1.5t v40,1.20i var. Bunlar varken civic bakmazdım açıkcası.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım