mgdedeoglu

Panpa
Beğeni puanı
8,881
Araba güzel eyvallah da ancak bizim ülkemizde o paralar eder herhalde. Fiyatı makul kılacak tek şey az bulunması, ucundan azıcık koleksiyon değerinin olması bence.

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
42,445
Marka
Opel
Burada Prelude'un ikinci el değeri çok fazla tartışılmış. Eğer piyasası 2010-2015 arası Fiesta'larla denk ise kesinlikle ihtiyaca göre tercih edilesidir.
Eğer bahsedildiği gibi 60-80 k arası bir piyasası varsa kesinlikle eder diye düşünüyorum.Karşılaştırma yapılacaksa da aşağıdaki Ford Cougar gibi araçlarla karşılaştırılsın:
1589879734715.png

İkisinin de manuel olması koşuluyla ben hangisi temizse onu tercih ederdim :)

Son düzenleme:

CaliKaan

Profesör
Stage 2
Beğeni puanı
1,052
Marka
BMW
Burada Prelude'un ikinci el değeri çok fazla tartışılmış. Eğer piyasası 2010-2015 arası Fiesta'larla denk ise kesinlikle ihtiyaca göre tercih edilesidir.
Eğer bahsedildiği gibi 60-80 k arası bir piyasası varsa kesinlikle eder diye düşünüyorum.Karşılaştırma yapılacaksa da aşağıdaki Ford Cougar gibi araçlarla karşılaştırılsın:
Ekli dosyayı görüntüle 26370
İkisinin de manuel olması koşuluyla ben hangisi temizse onu tercih ederdim :)
2 araçtan birisini tercih edicek olsaydım ben yinede Prelude derdim, Amerikan arabalarından hiç haz etmiyorum. Mustang, Camaro, Corvette Z1, Challenger, Hemi vs vs çok kulllandım hem Amerika'da yaşadığımdan hemde işimden ötürü ama yok yani bir gram bana hitap etmiyor 😂 Yaşasın Japon ve Alman 😂😂