CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
604
1,463
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
Türkiyede 1/101 lik hissesine sahip olduğunuz Prelude piyasasını ben belirlerim deyişinizden niyetinizin ne olduğu belli oluyor. Lakin iyi bilin ki piyasayı siz değil sizin aracınıza talip olanların duygusallığı belirler.
Mantığını bir kenara bırakmış Kalbinin sesini dinleyen birisi 200 yazsanız onu dahi verebilir. Eminim satılacaktır bu Ülkede Torosa 60 veren de var. Benim tavsiyem mantıkla düşünmeye davet etmeyin ki 90 küsür model Hondanız 120.000 etsin
Çok haklısınız araç 2011 model Sonata olmalıydı napalım bizde onu alamıyoruz işte :)

DkzeiJkW0AAUGIm.jpg

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Kimsenin malında gözüm yok alana da satana da hayırlı olsun ama tr de 101 araç var 1 i bende e piyasayı da ben belirlerim mantığına vay be dedim. Neyse ki çok daha ender olan bir otomobil sahibi değilmişsiniz. Maazallah csl sahibi filan olsanız fiyat etiketini 5 milyondan açardınız herhalde

Son düzenleme:

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Bizim millete bir türlü anlatamadığımız bir durum; bir malın fiyatını satıcısı değil aslında alıcısı belirler. Bir fiyata o mal satılırsa o fiyat onun değeridir yani fiyatı belirleyen yine doğal olarak alıcıdır.

Satılır mı satılmaz mı bilemem ama satılırsa bu arabanın da piyasası değişecektir. En yakın fiyatlı olandan bile 40 bin lira pahalı olduğunu düşününce tabi.
Bir arabayı alan da satan da büyük ihtimalle dönüp dolanıp araba alacaktır ve o gün geldiğinde y model arabalar x paraydı ama şimdi x+30 bin lira olmuş diye ortada gezecektir. Bu süreçte arabasını yüksek fiyata verdiğini zannedenler de özellikle bir dönüp baksınlar acaba kazançları olmuş mu? Eğer olduysa da kendisini ayrıca tebrik ediyorum(!)

23 yaşında bir Honda'ya 120 bin lira veren arkadaşa da hayırlı uğurlu olsun :)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Ben de alıcı belirler diyerek Uğura katılıyorum, burada istediğimiz kadar konuşalım bu aracı seven isteyen birileri varsa çıkıp alır. Ha yoksa da duran durur ilanda zaten.

Realist olmak istiyorsak Prelude’un o dönemde çıkmış rakiplerinin fiyatına bakmak lazım(tabii satılanların fiyatlarına, serdar beye opsiyonlananların değil :) ).

Kişisel değer kişiden kişiye değişir, benim için 4WS ve VTEC harici bir anlamı yoktur, kimisi içinse tam bir 90’lar Japon Spor ürünü olduğu için paha biçilmezdir.Değişir kişiden kişiye.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım