Hybrid Passat mı? WTF

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
son günlerde yapılan passat premium mu tartışması nihayetine varmamışken sarı sitede gördüğüm bu ilan karşısında şaşırdım. 218 Beygir bir de, vay anasını.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...rid__ozel-siparis__passat-gte-590947639/detay
Tr de 5 tane var. Hepsi doğuş un test aracı ve makam araclariydi. Bi tanesi şasi işlemliydi ama hangisi hatırlamıyorum. Plug in olması bence kötü zira sadece elektrikle olan menzili çok düşüktü haa ama bizim ailenin işine yarardı çünkü günde 14km yol yapıyor evin aracı :D.

Bunlar da 1 2 tanesi;

berkeerdem

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
24
13
595
Hızlanma verisi çok güzel ve fiyatı 2.0 dizelden daha cazip fakat 2. elde satışı çok zor olabilir

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,069
4,358
4,220
varsova
Marka
Porsche
Tr de 5 tane var. Hepsi doğuş un test aracı ve makam araclariydi. Bi tanesi şasi işlemliydi ama hangisi hatırlamıyorum. Plug in olması bence kötü zira sadece elektrikle olan menzili çok düşüktü haa ama bizim ailenin işine yarardı çünkü günde 14km yol yapıyor evin aracı :D.

Bunlar da 1 2 tanesi;

bizim sirket araci var audi A3 e-tron, dsg 1.4 tsi motor ve elektrikli motorla calisiyor, 225 beygir falan yanilmiyorsam, yalniz ilk dsg arizasini verdi garantiden degisti, zaten leasing sistemi ile aldigimiz bir arac senesini doldurunca yenilenecek audi'dekinin menzili teoride 30 km, pratikte 22 km falan gormus elemanlar, sirket otoparkinda 220 V ile sarj olabiliyor. Bence toyota CHr yada yaris-auris hybridlerden cok daha basarili, disardan sarj edilebilmesi (plug-in) bence cok iyi olmus, dsg ve turbo motorla harmanlanmasi da turbo lagini yoketmis :) keske menzili daha uzun olsaydi

temsili resim :
d3ec2b97222757705b43b0928ae376de.jpg

Son düzenleme:

blogger

Profesör
21 Ağu 2018
399
692
1,645
Marka
Renault
Bu versiyona bayılırım... Şununla şöyle güzel bir Avrupa ülkesinde uzun yol yapmayı çok isterdim. Ayrıca baya güzel yürüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım