KAPALI Hybridler artıyor Honda Clarity

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Ağustos ta amerika pazarında satışa başlanılacakmış. Hybrid teknolojisi olarak 1.5 atkinson 4 silindirli motor,17 kWh batarya ve 181 bg 300 tork elektrikli motoru olacakmış. Arabadan pili dolu iken 64 km kadar sadece elektrik ile gidebilecekmiş ve menzili de 500 km yakın olacağı söyleniyor. Ülkemize gelir mi bilmiyorum ama toyota chr,kia niro dan sonra d sınıfı hybrid bir arabayı da görmek isterim açıkcası :)
Resimlere bakılırsa Yeni Honda Accord un buna benzer bir tasarımla çıkacağını düşünüyorum.
Honda-Clarity-Electric-1.jpg

Honda-Clarity-Electric-2.jpg

Honda-Clarity-Electric-5.jpg

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Araba güzel, hybrid olması daha da güzel ama yandan bakıldığında sanki yaylar eskimiş ve araba göçmüş gibi duruyor. Arkası da Mitsubishi'lere benziyor çok özgün değil. Öne diyebileceğim bir şey yok.

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
arka çamurluk adamı kendine küfür ettiriyor ya niye böyle bi tasarım yani daha güzel bi tasarım olamazmı çok kaba duruyor. :D öte yandan cvt olacaksa kalsın ya valla cvt sevmiyorum :D gerçi 300 torktan bahsedilmiş cvt oralara gelemez tabi :D

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
bu ne ya arabayı fransızlar mı tasarladı
abi fransızların bile arka tasarımı böyle itici değilki bu nedir yav bunu stajyer öğrenciye mi çizdirdiler ne yaptılar veya arabanın önünü tasarlayıp sonra aylarca tembellik edip acilen üretime geçilmesi gerekince mi böyle bir tasarımla çıktı bu arka çok orantısız duruyor.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,231
5,320
İzmir
Marka
Toyota
arka çamurluk adamı kendine küfür ettiriyor ya niye böyle bi tasarım yani daha güzel bi tasarım olamazmı çok kaba duruyor. :D öte yandan cvt olacaksa kalsın ya valla cvt sevmiyorum :D gerçi 300 torktan bahsedilmiş cvt oralara gelemez tabi :D
Nissan x-trail 320 nm ; cvt şanzıman sunuluyor.Eski cvt algısını yıkmak gerek

Son düzenleme:

mburakozgen

Profesör
19 Mar 2017
294
364
1,395
anladık geleceğin teknolojisisin anladık az yakıyosun ama o göz yakan tasarım nedir yahu? Tesla gibi elektrikli araçları sevdiren firma bile standart tasarımlarla teknolojiyi birleştiriyorlar ki göze yabancı gelmesin. çok aşırı çirkin. yeni priusla çirkinlikte zirveye oynar. yapmışsın gül gibi civic i. amblemi mavi yap orasına burasına hybrid çıkartması yapıştır hem dış tasarıma para dökmezsin hemde bi halta benzer aracın dışı

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Honda'nın bu tip çamurluğa sahip (hatta aşırısı) eskiden de hibrit aracı vardı. Honda için yeni bir tasarım dili değil yani bu. :)
honda.2001.insight4.jpg

Merak edenler Honda Insight diye aratabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım