İstanbul Anadolu yakasında krom kaplama için yer tavsiyesi

yasinyavuz345

Yasin Yavuz
Asfalt Kurutucu
23 Mar 2017
37
26
595
25
İstanbul
Marka
BMW
Selamlar, herkese iyi forumlar. Aracımın arka tamponunun krom kısmı paslı duruyor ve bu parçayı krom kaplatmam gerekiyor ama ümraniye sanayisinde bu işlemi yapan tek bir dükkan bulamadım. Anadolu yakasında krom kaplama işi yapan bildiğiniz bir usta veya dükkan varsa tavsiyelerinizi rica ediyorum. Aracın parçası kolay kolay bulunmadığından tek çaremiz kaplatmak. :D Çok teşekkürler.
NUSG4924.JPG

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Selamlar, herkese iyi forumlar. Aracımın arka tamponunun krom kısmı paslı duruyor ve bu parçayı krom kaplatmam gerekiyor ama ümraniye sanayisinde bu işlemi yapan tek bir dükkan bulamadım. Anadolu yakasında krom kaplama işi yapan bildiğiniz bir usta veya dükkan varsa tavsiyelerinizi rica ediyorum. Aracın parçası kolay kolay bulunmadığından tek çaremiz kaplatmak. :D Çok teşekkürler.
Ekli dosyayı görüntüle 37689
Krom kalaylanabilir, bu tarz işleri yapan yerlerle iletişime geçebilirsiniz, çaydanlıkları kalayladıkları işleme yakın bir işlemle düzelebilir keza kaplama gerçekten hoş olmaz, kendini bırakır.

Bu arada E21 severim, aracınızı merak ettim doğrusu :)

yasinyavuz345

Yasin Yavuz
Asfalt Kurutucu
23 Mar 2017
37
26
595
25
İstanbul
Marka
BMW
Krom kalaylanabilir, bu tarz işleri yapan yerlerle iletişime geçebilirsiniz, çaydanlıkları kalayladıkları işleme yakın bir işlemle düzelebilir keza kaplama gerçekten hoş olmaz, kendini bırakır.

Bu arada E21 severim, aracınızı merak ettim doğrusu :)
Düşününce mantıklı geldi şimdi, kalaylama yapan yerlerle iletişime geçeceğim. :D Çok teşekkürler.

Dilerseniz resimlerini buradan paylaşabilirim, 1 seneye yakındır uğraşıyorum araçla. Uğraşa uğraşa sevmeye başladım bende. :)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Düşününce mantıklı geldi şimdi, kalaylama yapan yerlerle iletişime geçeceğim. :D Çok teşekkürler.

Dilerseniz resimlerini buradan paylaşabilirim, 1 seneye yakındır uğraşıyorum araçla. Uğraşa uğraşa sevmeye başladım bende. :)

Memnuniyet duyarım trafikte göremiyoruz sanal ortamda görmüş oluruz :) Kaza bela vermesin Allah, vakit varsa imkan varsa daha iyisi yok. :)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Çok güzel duruyor, 🧿 Maşallah deyip nazar boncuğumu koyuyorum. O şeritlerinden krom detaylarına-yan aynalara vs- kadar ilgilenilmiş bir E21 görünce mutlu oldum.

Devir saati bunlarda opsiyonel ve çoğu 315 te yok diye biliyorum, 323-320 lerde genelde çift çıkış egzoz olduğuna göre sizinki muhtemelen 316 diye tahmin ediyorum.

Güle güle kullanınız :)

Son düzenleme:

yasinyavuz345

Yasin Yavuz
Asfalt Kurutucu
23 Mar 2017
37
26
595
25
İstanbul
Marka
BMW
Çok güzel duruyor, 🧿 Maşallah deyip nazar boncuğumu koyuyorum. O şeritlerinden krom detaylarına-yan aynalara vs- kadar ilgilenilmiş bir E21 görünce mutlu oldum.

Devir saati bunlarda opsiyonel ve çoğu 315 te yok diye biliyorum, 323-320 lerde genelde çift çıkış egzoz olduğuna göre sizinki muhtemelen 316 diye tahmin ediyorum.

Güle güle kullanınız :)
Çok teşekkür ederim, sağolun. :) Bizimkinde en miniğinden M10B15 motor var, 315 yani. Yanlış bilmiyorsam 81 model üstünde devir saati geliyor, bu da 1982 model. Emin olmamakla birlikte tabiki. :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım