İstanbul Park 2019 Haziran

trkskbn

Profesör
Beta Programı
21 Eki 2016
377
807
1,895
O tünelde radar var mı ya? Hiç dikkatimi çekmedi. Öncesinde de tabela ile bilgilendirmeleri gerekmiyor mu?
O yolda çokça sıkıyorum ama daha hiç ceza gelmedi bana..

Tünelde de ben bastım epey ama hiç orda da yemedim gelmedi ceza, ilginç..

Bağlantı yolunda bazen oluyor seyyar radar gibi olan mobilyacılar çarşısı ilerisinde görüyorum nadiren..

Tünelde ceza yiyen baya kişi oldu. Hız sınırı ekstra düşük olduğundan normal seyirde gidenler bile ceza yedi. Gerçi kafalarına esip kapattılarsa radarı orasını bilemem.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Konu radara döndü :D herkesin ortak derdiymiş. Yersem atarım resmini 1002₺ olarak :D

Şu durum insanı arabasından soğutur ya. Pist için Ankara'dan kalk gel, pistin zevkini çıkaramadan araban arıza versin. Benim bile moralim bozuldu :(

Şöyle diyeyim, Gökçe abi direksiyonunu epey geliştirmeye çalışıyor. Bunun için gitti direksiyon aldı, okulda oynuyodu :D Akşamları alışmak için gazlamaya çıkıyordu. Arabanın bakımlarını yeniledi. Sonra işte buraya gelcem diye masraflarını kıstı. Sonrasında ilk olarak Cuma akşamı iş çıkışı Ankara’ya geldi babasında kaldı. Cumartesi sabah çıktık. O gün karşıya arabayla geçmek zor olur diye toplu ulaşımla geçip halasında kaldı, ertesi gün sabah erkenden yanımıza geldi otele. Sonrası malum... maddi manevi zor işler, gerçekten gerizekalılar topluluğuyuz :D yapılcak iş değil ya... İstanbul’da olursun, keyfine girer çıkarsın ama bizim için öyle değil. Ha bide bu adam çok aktif kullanıyor arabasını, kullanamama gibi bir durum yok. Eylülden beri 18500 km yapmış. Arabasız yaşayamaz. Sırf sıkıntı yaşamasın diye kendi arabamı verdim, ben uğraşıcam arabasıyla. Şimdi, biz normal miyiz? :D

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,179
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Konu radara döndü :D herkesin ortak derdiymiş. Yersem atarım resmini 1002₺ olarak :D

Şöyle diyeyim, Gökçe abi direksiyonunu epey geliştirmeye çalışıyor. Bunun için gitti direksiyon aldı, okulda oynuyodu :D Akşamları alışmak için gazlamaya çıkıyordu. Arabanın bakımlarını yeniledi. Sonra işte buraya gelcem diye masraflarını kıstı. Sonrasında ilk olarak Cuma akşamı iş çıkışı Ankara’ya geldi babasında kaldı. Cumartesi sabah çıktık. O gün karşıya arabayla geçmek zor olur diye toplu ulaşımla geçip halasında kaldı, ertesi gün sabah erkenden yanımıza geldi otele. Sonrası malum... maddi manevi zor işler, gerçekten gerizekalılar topluluğuyuz :D yapılcak iş değil ya... İstanbul’da olursun, keyfine girer çıkarsın ama bizim için öyle değil. Ha bide bu adam çok aktif kullanıyor arabasını, kullanamama gibi bir durum yok. Eylülden beri 18500 km yapmış. Arabasız yaşayamaz. Sırf sıkıntı yaşamasın diye kendi arabamı verdim, ben uğraşıcam arabasıyla. Şimdi, biz normal miyiz? :D
Siz adamsınız :D

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770

Aslında olması gereken bu. Böyle böyle otomobil kültürümüz gelişecek. Ama çok kötü aksilikler olmuş, zevki çıkarılamamış.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım