İstanbul'dan Merhaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cansın

Asfalt Kurutucu
15 Tem 2019
15
96
635
37
Marka
Renault
Herkese merhaba;
İsim Şeref Cansın Eğinlioğlu. İstanbul - Sancaktepe'de ikamet etmekteyim. Aracım Renault Clio Rs 182 Ph2'dir. Şimdiden iyi forumlar dilerim.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Herkese merhaba;
İsim Şeref Cansın Eğinlioğlu. İstanbul - Sancaktepe'de ikamet etmekteyim. Aracım Renault Clio Rs 182 Ph2'dir. Şimdiden iyi forumlar dilerim.
Hoşgeldiniz, forumda en çok beğenilen araçlardan biridir 182 RS, garaj başlığınızda aracınızı tanıtabilirsiniz.Şahsen merak ettiğim bir araç, eminim diğer arkadaşlar da merak ediyorlardır.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Hoşgeldiniz, sizinki gibi araçlara çoğumuz hastayız :D garaj bölümünde bol detaylı bi tanıtımı eminim çok ilgi çekecektir :)

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Hoşgeldiniz. Aracınız sanırım bi ara ilandaydı? Cidden çok iyi kondisyonda maşallah. İyi forumlar dilerim.

Cansın

Asfalt Kurutucu
15 Tem 2019
15
96
635
37
Marka
Renault
Hoşgeldiniz, forumda en çok beğenilen araçlardan biridir 182 RS, garaj başlığınızda aracınızı tanıtabilirsiniz.Şahsen merak ettiğim bir araç, eminim diğer arkadaşlar da merak ediyorlardır.
Hoşbuldum. Arabada yapılması gereken bakımları ve eksikleri var. Tamamlandıktan sonra içinden dışından fotolarını çekip konu açacağım :)
Hoşgeldiniz,aracınızın ilgi çekeceğinden eminim
Foruma hoşgeldiniz :)
Hoşbuldum :)
Hoşgeldiniz, sizinki gibi araçlara çoğumuz hastayız :D garaj bölümünde bol detaylı bi tanıtımı eminim çok ilgi çekecektir :)
Hasta olmamak elde değil :D Kullanması çok zevkli iyiki almışım diyorum. :D Arabanın işleri bitsin detaylı olarak konu açıp anlatacağım.
Hoşgeldiniz. Aracınız sanırım bi ara ilandaydı? Cidden çok iyi kondisyonda maşallah. İyi forumlar dilerim.
Evet ilandaki araçtı. Bana kısmet oldu. Arabayı almaya gittiğimde garajda çil çil yatıyordu. Gördüğümde tav oldum :D

Tenekedentayyare

Senkromeççi
11 Tem 2019
15
14
70
30
Manisa
Marka
Honda
Hoş geldiniz. Efsane ama kıymeti bilinmemiş bir araca sahipsiniz. Bir dönem baya baya almaya karar vermiştim ancak bakımları düzgün yapılmış ve sizi tenzih ederek bilinçli kullanıcı elinden bir araç bulamamıştım. Nasip başka araç oldu. Diğer forum üyeleri gibi bende sizden detaylı bi garaj başlığını merakla bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım