İzlerken ağladım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Daha abimiz 120 üstüne çıkarmadı bize gtr anlatıyor. İç mekani önemli değil gtr nin özü önemli ama dayı yanlış anlamış. Bu araba otopark a gelecek varya şiir gibi test olur ama nerde o arabaya sahip olan bir nissan distribütörü...

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Yurdisinda abimizi kolaylıkla hemen her marka aracı temin edebiliyor. Ya da bayiler ile anlaşıp test aracı alıyor. Distribütörler ile iletişimde olduğunu düşünmuyorum.

summi

Profesör
9 Eyl 2016
193
258
1,335
Marka
BMW
Abi inanamıyorum. İzlerken sinir krizi geçirdim. Bu arabalar kupondan mı çıkıyor bu adamlara? Yahu 100 ü geçmedi ve gidişi mükemmel diyor. Ya ağır şekilde dalga geçiyor ya da adam gerçekten aşırı saf. Durduğu yerde ara gaz verirken 5k deviri bile geçmemiştir. Bu nasıl test etmek. Valla sinirim bozuldu gece gece :D

BlackBeast

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
68
38
970
İstanbul
Bu adam hep böyle test ediyor arabaları zaten eskiden sürmüyordu bile sadece içini dışını gösteriyordu sonradan sürüş videosu çekmeye başladı.Genelde şehir içi sürdüğü için yüksek hıza çıkmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım