İzmir Otoshow

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ozgur44
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
autoshow olduğunu şimdi burdan öğreniyorum. kesin gideceğim. konuyu takip ediyorum. çoğunluk hangi gün giderse ben de o gün gelebilirim.

Benim salı günü gitme ihtimalim var eğer gidersem Fuar hakkında ilk izlenimleri ve resimleri buradan paylaşacağım

Giden var mi arkadaşlar? Cok az firma katilmis berbat diyorlar.

Hyundai, vw, skoda, fiat, ford, toyota, lexus, isuzu varmis sadece.

Ben hayal kirikligina ugradim. Acaba bunu firsata cevirip guzel indirim alabilir miyiz? Yoksa mevcut firmalar icin o kadar yol gitmeye degmez. Zaten Karşıyakadan 4 5 firma gezsem daha kisa mesafe tutar

Giden var mi arkadaşlar? Cok az firma katilmis berbat diyorlar.

Hyundai, vw, skoda, fiat, ford, toyota, lexus, isuzu varmis sadece.

Ben hayal kirikligina ugradim. Acaba bunu firsata cevirip guzel indirim alabilir miyiz? Yoksa mevcut firmalar icin o kadar yol gitmeye degmez. Zaten Karşıyakadan 4 5 firma gezsem daha kisa mesafe tutar
Ben dün akşamdan hazırlandım gitmeye sabaha bel agrısı tuttu gidemedim ama perşembe yada cumartesi Allah'tan bir aksilik çıkmaz ise kesin gidecem. Benim açımdan pek sorun yaratmaz zaten Toyota Ford olması yeterli ama dediğiniz gibi başka firmalar olması görsel anlamda iyi olurdu

bende yarin 15.30 gibi Osmanla orada olcam :) katilamayan arkadaslar icin detayli video cekmeyi planliyorum zaten üzülmesinler :)

Herseye ragmen gittim arkadaslar.

Lexus standi en cok dikkatimi cekti. Sokakta goremedigimiz spor ve luks otomobilleri inceleme firsati verdi. En azindan hepsinin kapilari acikti.

Skodada octavia rs koymuslar. Ford mustang koymus ancak kapilari kilitli..
Hyundai yeni i30 yok i10 var.
Toyota bildigin toyota belli ki saglam ic aksam ama sevimsiz geliyr bana. Surpriz bi alet yok.
Fiatta her yer egea,sw,hb,sedan hepsini getirmisler. Hakkini vereyim en buyuk yeri almislar.

Bir de tabi fizigi yerinde ama bilgisi sifir calisan kizlar var. Kiza diyorum ki zam mi geldi poloya. allstar paketi 67.500. Bana diyor bi de highlinei var polonun. Vermedim bozuntuya :) hii peki ben comfortline bakiyorum zaten dedim. Hyundaidaki kiz da tutturdu 4 ileri degil i20 diye zor ikna ettim.

Nostaljik araclar tatli. Arada bir spor olanlari calistiriyolar motor seslerini dinlemek guzel.

Sonuc: bence kizlar icin gitmcekseniz :-P gitmeyin. Atiyorum vw seat skoda bayileri yanyana opel ford birlikte hyundai mercedes yanyana bir suru bayii var. Atlayin arkadaslarinizla test gunu yapin. Daha cok keyif alirsiniz.

Lexus standi en cok dikkatimi cekti. Sokakta goremedigimiz spor ve luks otomobilleri inceleme firsati verdi. En azindan hepsinin kapilari acikti.

Toyota bildigin toyota belli ki saglam ic aksam ama sevimsiz geliyr bana. Surpriz bi alet yok.
Fiatta her yer egea,sw,hb,sedan hepsini getirmisler. Hakkini vereyim en buyuk yeri almislar.

Bir de tabi fizigi yerinde ama bilgisi sifir calisan kizlar var. Kiza diyorum ki zam mi geldi poloya. allstar paketi 67.500. Bana diyor bi de highlinei var polonun. Vermedim bozuntuya :) hii peki ben comfortline bakiyorum zaten dedim. Hyundaidaki kiz da tutturdu 4 ileri degil i20 diye zor ikna ettim.

Nostaljik araclar tatli. Arada bir spor olanlari calistiriyolar motor seslerini dinlemek guzel.

Sonuc: bence kizlar icin gitmcekseniz :p gitmeyin. Atiyorum vw seat skoda bayileri yanyana opel ford birlikte hyundai mercedes yanyana bir suru bayii var. Atlayin arkadaslarinizla test gunu yapin. Daha cok keyif alirsiniz.
Lexus Da LFA yada İS ler varmı

Sonuc: bence kizlar icin gitmcekseniz :p gitmeyin. Atiyorum vw seat skoda bayileri yanyana opel ford birlikte hyundai mercedes yanyana bir suru bayii var. Atlayin arkadaslarinizla test gunu yapin. Daha cok keyif alirsiniz.
Yarın Nasip Olursa 1-2 gibi orada olacagiz. benim istedigim tüm bayilerin aynı yerde olması hepsine son bir kez ayrıntılı bakıp gerekli bilgileri aldıktan sonra yıl sonu indirimlerini beklemek olucak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...