İzmir’de Oto Yıkama Tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
899
1
1,717
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Arkadaşlar merhabalar.5.5 senedir izmirdeyim fakat içime sinen düzgün bir oto yıkama bulamadım.Bostanlı’da oturuyorum.Bornova’da okuyorum.Sizin de denediğiniz tavsiye edeceğiniz güzel bir oto yıkama varsa önerilerinizi alabilirim.İyi forumlar.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,915
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Bulursan bana da tavsiye et panpa.Ben de bornovada oturuyorum daha bulmuş değilim

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
En iyisi kendiniz yıkayın benzinlikte bulamıyorsanız.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ben varım da bildiğim yer yok
Ya zaten soyle basliklara sinir olmaya basladim. Eleman geliyor guzel baslik aciyor eyvallah sorusunu soruyor buraya kadar cok guzel.sonra basliyor koskoca forumda yokmu.cevap yoksa emin ol ki ya bilen yoktur ya da anlayan yoktur birsey yoktur yani. Kimse gelip basligi kirletmiyor bos bos yazi yazmiyor sadece cevap verecek kadar bilgi sahibi eleman yoktur basit.burasi google degilki yada telefonla baglandigin destek hattida degil simdi ben basligi kirlettim bos bos daha mi iyi oldu

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Ya zaten soyle basliklara sinir olmaya basladim. Eleman geliyor guzel baslik aciyor eyvallah sorusunu soruyor buraya kadar cok guzel.sonra basliyor koskoca forumda yokmu.cevap yoksa emin ol ki ya bilen yoktur ya da anlayan yoktur birsey yoktur yani. Kimse gelip basligi kirletmiyor bos bos yazi yazmiyor sadece cevap verecek kadar bilgi sahibi eleman yoktur basit.burasi google degilki yada telefonla baglandigin destek hattida degil simdi ben basligi kirlettim bos bos daha mi iyi oldu
+ . Çoğu forumda bu tarz konuların altı yanlış yönlendiren boş alakasız cevaplar kesin oluyor.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
İstanbulda Benim evimin yakınında 3 tane yıkamacı var ve hepsi de iyi yikamiyor bana göre ama son model lüks araçlar da geliyor arabalarini yıkatmaya ben de orta halli arabamı goturuyorum zorunlu olarak yani soylecegim şu birine ver gitsin yanında dur ayriyeten zaten 1 haftaya kalmadan kirleniyor iç ve dış olarak boşuna dert etmeye ve kimse cevap vermiyor koskoca forumda diye olum kalım meselesine çevirmeye gerek yok bence. Sevgiler

Son düzenleme:

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
899
1
1,717
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Hocam bu kadar yükselmenize gerek yoktu.Eleman falan şeklinde konuşmanız ise çok kaba.Burası bir yardımlaşma platformu.2014’den beri foruma üyeyim.İzmirli insanların azımsanmayacak kadar çok olduğunu biliyorum.Pek aktif olamasam da haftada en az 2-3 kere foruma girip bilgi alıyorum.Bu kaba tavrınız yerine daha kibar konuşsaydınız eminim ki çok daha güzel olurdu.Tanımadığınız bir insan hakkında bu şekilde konuşmak size ne kazandırdı bilmiyorum.Fikrin varsa yazarsın.Yoksa yazmazsın.Benim 2.postu atma amcamım up’lamaktı.Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,019
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Balçova'da Mithatpaşa Cd. üzerinde, DEÜ Tıp Fakültesi'nin karşısında bir sürü otopark&oto yıkama yerleri var. Bunları gözüm pek tutmamıştı ama İnciraltı Kavşağı-BP ışıklar ve Narlıdere yönüne giderken hastaneden sonraki ilk ışıklar arasında otopark olmayan oto yıkama yerleri var. Özellikle hastaneyi geçtikten hemen sonra bir yerde bolca lüks araba gözüme çarpmıştı. @DouglasAdams bilgin var mı?

Az önce baktım, Sonax'ın Bornova'da şubesi varmış. Tahminimce kötü yıkamazlar =) http://www.sonax.com.tr/izmir/bornova-bornova.html

2012'de İzmir'den taşındım. O zamanlar Çınarlı'da Halkapınar'la Stadyum durakları arasında metronun deniz tarafında kalan sanayide iyi yerler vardı. Hala var mıdır bilmiyorum. Kaportacılar vardı, çok yakınlarında da kaliteli oto yıkama ve bakım yerleri vardı. Yolunuz düşerse bakın derim.
Edit: Anadolu Cd. üzerindeydi dediğim yerler. Caddenin adını hatırlamak için haritaya bakmak gerekti :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım