Jantları Boyamalı mı ? Boyamamalı mı ?

ilkergndgd

İlker Gündoğdu
Profesör
9 Eyl 2016
114
111
1,235
Marka
BMW
18737

Bu yaz adam akıllı bakıma girecek(çizikler giderilcek pasta cila vs) el değmişken yapsam mı?

ilkergndgd

İlker Gündoğdu
Profesör
9 Eyl 2016
114
111
1,235
Marka
BMW
Oem hali bence daha iyi. Arabayı retro klasik gösteriyor. Siyaha boyayınca arabanın çizgileri yok olup demode gözüküyor gibi geldi bana

Jantlardan bahsediyoruz sanırsam, gerek yok. Araba açık renk olmadığı sürece koyu jant fantezi biraz bence
Evet jantlar. Aklımda boyasam nasıl olur gibi bir düşünce oluştu ve kararsız kaldım sizlere danışmak istedim fikirleriniz benim için önemli teşekkürler.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,528
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Siyah kötü durabilir ama gun metal gibi renklere bir göz atabilirsiniz ya da jant kötüyse yani bakımsız çizikli vb. gibiyse aynı orijinal rengine boyatın emin olun gözünüze güzel gelecektir :) simli boyada kullanabilirsiniz Adana sanayi tabiri (metalik) :D

ilkergndgd

İlker Gündoğdu
Profesör
9 Eyl 2016
114
111
1,235
Marka
BMW
Siyah kötü durabilir ama gun metal gibi renklere bir göz atabilirsiniz ya da jant kötüyse yani bakımsız çizikli vb. gibiyse aynı orijinal rengine boyatın emin olun gözünüze güzel gelecektir :) simli boyada kullanabilirsiniz Adana sanayi tabiri (metalik) :D
Gun metal rengini daha profesyonel bir photoshop ile denedim ama hoşlanmadım . Kendi rengine gelince eğer siyaha boyamazsam ki öyle gözüküyor kesinlikle kendi rengine boyatıcam çünkü çizik çok var.

palankeda

Düz Yol Gazcısı
22 Haz 2019
11
10
145
34
Marka
Fiat
bana kalırsa siyah hali baya baya hoş duruyor. Burada anahtar kelime ne kadar iyi boyandığı amatör bir el felaket kötü bir sonuç çıkarabilir. Dikkat etmek gerekiyor.

ilkergndgd

İlker Gündoğdu
Profesör
9 Eyl 2016
114
111
1,235
Marka
BMW
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım