Jbl t450bt Bluetooth Kulaklık Sorunu

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270

Senenin başında Mediamarkt'tan almıştım bu kulaklığı o zamandan beri kullanıyorum çok memnundum ama son bir kaç gündür kulaklığı açmakta sıkıntı yaşıyorum. Tuşa basılı tutunca açıkması gerekirken açılmıyor uzun süre basılı tutuyorum vs bir işe yaramıyor. Bırakıyorum biraz bekliyorum tekrar deniyorum bu sefer ya yeniden açılmıyor ya da açılabiliyor. Açılıp bağlandıktan sonra bir sıkıntı yok, kapatana kadar kapanma vs yapmıyor. Sorun ne olabilir acaba tahmini olan var mı?

Edit:link

Son düzenleme:

123456mtn

Panpa
8 Eyl 2016
1,211
2,491
3,770
Sivas
Marka
Caterham
Aklıma, ürünün size gönderilmeden önce uzun bir süre beklemiş olma ihtimali geldi. Üretim tarihi ne zaman bakabilir misiniz? Pilden şüphelendimde.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Aklıma, ürünün size gönderilmeden önce uzun bir süre beklemiş olma ihtimali geldi. Üretim tarihi ne zaman bakabilir misiniz? Pilden şüphelendimde.
Sağolun yorum için, Kutusu yanımda yok olunca bakarım ama mağazadan almıştım ben çok kalan mal olduğunu sanmıyorum batarya süresinde, şarj tutmasında falan bir sıkıntı yok ama.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Konunun sonu açık kalmasın diye yazayım dedim. Garantiye vermiştim kulaklığı iade veya değişim talebi çıkmış. Bugün gidip değişimle yenisini aldım.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Daha önce kulaklığı yaklaşık 10 aylıkken sorun yaşayıp değiştirmiştim. Aldığım cihazla 1 sene olmuş yaklaşık bunda da aynı sorun baş göstermeye başladı bir süredir. Tuşa basılı tutmama rağmen bazen açılmıyor. Tuşun basma hissiyatında sorun yok. Hepsinde de düzgün kullanmama rağmen böyle olması can sıkıyor. Modelde bu belki kronik sorundur diyeceğim bilmiyorum onun dışında güzel tabi ama açılmadıktan sonra anlamı yok,

Uzun ömürlü olması konusunda artık önermeyeceğim bir marka.

• Üzgün
Tepkiler: Berkin
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım