JD F7R Rolling Denemeleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,486
1
4,751
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Arabanın içinden ejderya çıktığını fark edince dedik hevesi kırılmasın birkaç deneme yaptık. Tek tek hepsini atmıyorum. Kayda değer birkaçını paylaşıyorum. Kalanını kanalımdan takip edebilirsiniz. Keyifli seyirler. :)

Öncelikle aracımda 15 jant açık hava filtresi 48 lik egzoz boruları orta susturucu takılı sonda çakma varex var. haricinde yazılım vs kesinlikle yok. Denediğim araçların specleri yazılı altta.

İlk video fiesta st tdci ile olan denememden. Youtube da aracın tanıtım videosu vardı. 200+ bg denmiş gtx 1752 turbo harda yazılım egzoz vs. Rövanşınıda yapacağız kısmetse, araçta ufak aksaklıklar olmuş o akşam.

2. video başka bir f7r ile yapılan denememizden. Araç sahibi çok iyi kullanamadığından bayağı geri düşüyor. 2019 Ocak ayında yine denemelerimiz olmuştu bu haliyle tk f7r beni 3 boy geçiyordu. JD ye harcadığım paralar ve emek karşılığını veriyor çok şükür. Bulabilirsem o videolarıda paylaşacağım :)
TK F7R spec: filtre egzoz 15 hafif jant 172 rs piston komple kapak emme

3. video yine TK f7r ile çekildi. Burada araç sahibi abimiz kullanamadığından tk f7r ın direksiyonuna ben geçtim. Kendi aracımıda yine başka bir f7r sahibi kardeşim kullandı. Kendi arabamı geçmek için harcadığım enerji takdire değer :D 2 şer kişi denenmiştir. tk driver bendeniz ve yancım araç sahibi. JD driver bahsettiğim kardeşim ve yancısı öz kardeşim. Öz biraderin demesine göre şoför diye verdiğim arkadaş çok seri vites atamıyormuş. Ona rağmen jd yetişiyormuş.

4. ve son denememizde eskilerden astra gsi denemesi. SFI motorlu gerçek gsi lardan kendisi. Araç sahibinin beyanına göre aracında sadece düz boru ve son susturucu mevcut. Lakin 2. viteste 115 120 yapabiliyorum şanzımanım çok uzun abi vs demesinden anladığım kadarıyla aracında yazılım olabilir. Bu denemede yaşadığım şanzıman sıkıntısı sebebiyle 6000 devirde ve yavaş vites attım. Ayrıca astra şoförü kornaları gürültüden duyamadığından erken basmak zorunda kaldığını söyledi.

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Bu F7R lar cidden çok garip arabalar ya valla cidden sağlam yürürleri var. Bizim burada 3-4 tane böyle roll deneyenler var. Bi abimin eski aracı olan kırmızı var hele diğerlerine göre cidden efsunlu yürüyor stock olmasına rağmen hepsini yarıp geçiyor. Allah kaza bela vermesin maşallah :)

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,486
1
4,751
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
İyi bakılmak isteniyorlar hocam delikli kumbara misali harcıyorsun ediyorsun ama bakınca ortada bişey yok gözle görülen :)

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,486
1
4,751
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Denemelere devam :)
vts ci arkadaşım hemen her denemede 2 si daha bariz erken oturdu gaza ona rağmen sonuç bence mükemmel :)
Saxo VTS: Filtre, timing, 8200 yazılım, kapak port polish, kısa şanzıman (kesin bilgi değil)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Denemelere devam :)
vts ci arkadaşım hemen her denemede 2 si daha bariz erken oturdu gaza ona rağmen sonuç bence mükemmel :)
Saxo VTS: Filtre, timing, 8200 yazılım, kapak port polish, kısa şanzıman (kesin bilgi değil)

Arkadaş hile yapıyor ilk kornada gaza asılıyor, iyi bozulmuştur.hatatatŞöyle Rollcü arkadaşlar yok buralarda hee, olsa da Roll yapacak araç yok.😁Virajlara çıkmıyor musunuz?Trabzon'da yer gök virajdır, Touge night yapın bari yahu.

Son düzenleme:

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,486
1
4,751
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Arkadaş hile yapıyor ilk kornada gaza asılıyor, iyi bozulmuştur.hatatatŞöyle Rollcü arkadaşlar yok buralarda hee, olsa da Roll yapacak araç yok.😁Virajlara çıkmıyor musunuz?Trabzon'da yer gök virajdır, Touge night yapın bari yahu.
Hocam bizim araçlarla viraj vs akıl karı iş değil burdaki virajlarda öyle normal duvara tosla dur kıvamında değil direk dağın eteklerinde son bulmalı hep :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım