KAPALI Jettaa alınır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atakan_adgzl

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
46
4
595
Selamın Aleyküm arkadaşlar Jetta 1.6 FSİ Comfortline alınır mı ?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Fsi motor vw'nin kullanıcılarına attığı en büyük kazıktır. Bir çok kişi dsg'nin kazık olduğunu düşünür ama asıl kazık fsi motordur. Bu motorun ' eh işte ' diyebilecek kadar yürüdüğünü bir golf de görmüştüm. Ama benim 2.0 atmosferik mondeomdan daha fazla yakıyordu öyle söyleyeyim.

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
1.6 midline 2006 kullandim çok guzel araç şu an 2012 16 tdi var trendline ilkinin malzemesi daha kaliteli özellikleri daha iyi

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,607
18,394
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Fsi motor vw'nin kullanıcılarına attığı en büyük kazıktır. Bir çok kişi dsg'nin kazık olduğunu düşünür ama asıl kazık fsi motordur. Bu motorun ' eh işte ' diyebilecek kadar yürüdüğünü bir golf de görmüştüm. Ama benim 2.0 atmosferik mondeomdan daha fazla yakıyordu öyle söyleyeyim.
1.6 gitmiyor ama 2.0 fsi passat b6 iyi gidiyodu:)Düz yolda 220 görmüştük maşallahı vardı ama sehir ici 12 küsür yakıyodu:D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
1.6 gitmiyor ama 2.0 fsi passat b6 iyi gidiyodu:)Düz yolda 220 görmüştük maşallahı vardı ama sehir ici 12 küsür yakıyodu:D
2.0 bi zahmet gitsin zaten hocam :) 1.6 fsi passat'ta kullandım, hiç gitmiyor ölümüne yakıyor. 1.6 fsi golf vardı bizde, 100-120'ye kadar eh işte ama sonrası pek yoktu ve fazla yakıyordu yine. Fsi motorun tek sevdiğim yanı sesiydi. Gerçekten güzel bir sesi var :)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,607
18,394
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
2.0 bi zahmet gitsin zaten hocam :) 1.6 fsi passat'ta kullandım, hiç gitmiyor ölümüne yakıyor. 1.6 fsi golf vardı bizde, 100-120'ye kadar eh işte ama sonrası pek yoktu ve fazla yakıyordu yine. Fsi motorun tek sevdiğim yanı sesiydi. Gerçekten güzel bir sesi var :)
Focus 1 9.5-10 yakıyodu 2.0 motorla 2.0 fsi 12 13 yakıyodu.Sahibi dayanamayıp satmıştı zaten:D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Focus 1 9.5-10 yakıyodu 2.0 motorla 2.0 fsi 12 13 yakıyodu.Sahibi dayanamayıp satmıştı zaten:D
Focus 1'deki zetec motorun bir benzerini mk2 mondeom varken kullanıyordum. 2.0 138 hp. O da full canını alarak kullandığımda 12 litreyi görüyordu maksimum ama karma kullanımda 10 litreyi geçmiyordu. Bizim 1.6 fsi passat sahibi arkadaş çıldırıyordu. Boy boy fark atıyordum malum hacim farkı var ama benden fazla yakıyordu. Aynı şekilde golf de öyleydi. İlginç şekilde ikisi de fazla yakıyordu :)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,607
18,394
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Focus 1'deki zetec motorun bir benzerini mk2 mondeom varken kullanıyordum. 2.0 138 hp. O da full canını alarak kullandığımda 12 litreyi görüyordu maksimum ama karma kullanımda 10 litreyi geçmiyordu. Bizim 1.6 fsi passat sahibi arkadaş çıldırıyordu. Boy boy fark atıyordum malum hacim farkı var ama benden fazla yakıyordu. Aynı şekilde golf de öyleydi. İlginç şekilde ikisi de fazla yakıyordu :)
Bizimki de 130 bg di işte:)12 sene bindik.Baya anılarım var:D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
1.6 fsi almayın hocam. Bizde b6 passat vardı motordan memnun değildik fakat aracın kalitesinden son derce memnunduk. Passat bu motor sayesinde ne yaparsan yap yürümezdi. Aynı şekilde jetta nin da yürümeyeceğini düşünüyorum. Bu arada yürümedigi halde de oldukça müsrif bir motordur.

Son düzenleme:

atakan_adgzl

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
46
4
595
bence jetta almayın. c sınıfı araç almak istiyorsanız acilse ceed veya megane , mazda 3 bakabilirsiniz. Sedan olacaksa civic,focus,megane gelecek olan araçlar
Ya tam emin olamıyorum dışadan tasarım olarak çok güzel eski kasa jettalar yeni kasa jetta pek fazla tutunamadı zaten onun kadar piyasada malzeme olarakda güzel ama bi tek burada kusuru motoru mu?

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
Ya tam emin olamıyorum dışadan tasarım olarak çok güzel eski kasa jettalar yeni kasa jetta pek fazla tutunamadı zaten onun kadar piyasada malzeme olarakda güzel ama bi tek burada kusuru motoru mu?
Malzeme konusunda iç mekandan bahsediyorsun galiba. Yani ben kişisel olarak beğenmedim. Tasarım olarakta diğer c sınıfı araçlara göre klişe duruyor.Motor arkadaşlar belirtmiş. Yani ben biraz taraflı bakıyor olabilirim kusura bakmayın. Youtubeden testini izleyip fikir elde edebilirsiniz.

atakan_adgzl

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
46
4
595
Malzeme konusunda iç mekandan bahsediyorsun galiba. Yani ben kişisel olarak beğenmedim. Tasarım olarakta diğer c sınıfı araçlara göre klişe duruyor.Motor arkadaşlar belirtmiş. Yani ben biraz taraflı bakıyor olabilirim kusura bakmayın. Youtubeden testini izleyip fikir elde edebilirsiniz.
Yok abi herkesin kendi bi bakış açısı var sana da katılıyorum yani bazı konularda bide şu youtube testini atarmısın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım