Karar veremiyorum, bunaldım artık :(

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Özgür genelde bela çeken birisin, bence dsg den uzak dur, garantisi ve iyi niyeti yoksa pek bulaşma :) 4
308 mantığa uyuyor, çok yakın zamanda bi yakınım bayiden 2 tane sıfır 308 çekti hemen gitti yoksa alırdık sana bi tanesini 95 lere verdi sanırım

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
Bence Konya'daki poloyu iyi incelemek lazım konyanın insanı arabasıyla çok oynuyor ve hatasız boyasız denilen arabalarda boya çıkabiliyor biz bir kere aldık bir daha almayız büyük ihtimalle. Ki bu poloyla zaten oynamışlar birşeyler eksik çıkmasın dikkatli olun.
Not: Konyalıyım ama konyadan araba alınmaz hile hurda çok olur hatalarını kabul etmezler.

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Bence Konya'daki poloyu iyi incelemek lazım konyanın insanı arabasıyla çok oynuyor ve hatasız boyasız denilen arabalarda boya çıkabiliyor biz bir kere aldık bir daha almayız büyük ihtimalle. Ki bu poloyla zaten oynamışlar birşeyler eksik çıkmasın dikkatli olun.
Not: Konyalıyım ama konyadan araba alınmaz hile hurda çok olur hatalarını kabul etmezler.

İzmirdeyken Konya ya taşındı bugün şansıma :D valla temiz gibi araba, otorapordan randevumj aldım, babam bugğn vekalet verecek bana, eğer iş yerinden izin de alabilirsem sabah hızlı trenle gidip alacağım. Artık şu arabada da aksilik çıkarsa gidip 1.6 corolla alcam. Kafayı kırcam yakında. Bir alayım ah bir alayım yarın şükür namazı kılcam.

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
İzmirdeyken Konya ya taşındı bugün şansıma :D valla temiz gibi araba, otorapordan randevumj aldım, babam bugğn vekalet verecek bana, eğer iş yerinden izin de alabilirsem sabah hızlı trenle gidip alacağım. Artık şu arabada da aksilik çıkarsa gidip 1.6 corolla alcam. Kafayı kırcam yakında. Bir alayım ah bir alayım yarın şükür namazı kılcam.
Umarım sıkıntı çıkmaz alırsın. Hayalimdeki 2 Hot Hachden birisi.
Acemi vagcı bildirdi:)

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Umarım sıkıntı çıkmaz alırsın. Hayalimdeki 2 Hot Hachden birisi.
Acemi vagcı bildirdi:)

Yazın arkadaşım polo gti ını 2-3 haftalığına verdi, bende ona bmw yi vermiştim. İsteklerimi konforu ve kalitesi dışında eksiksiz karşılayan bir araba. Bu arabanın yazılım grçmişi var gibi ama bilinçli biri yaptırmış bence. Böyle arabalarda da olur, normal yani.

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Noterden vekalet OK
Sabah 6.40 hızlı tren OK
Otorapor kampanyalı ekspertiz OK
Nüfus Cüzdanı OK
Para OK

Artık kaza bela gelmezse başıma, arabada bi aksilik çıkmazsa alacağım ve bu defter kapanacak diye umuyorum uzun süre. Yazın 2-3 hafta Polo GTI a bindim, yalıtımı dışında hoşuma gitti. Eğer dayanamazsam DIY yalıtım yaparım yazın keyifle :) Ankaraya dönünce de 16” kara jant ve lastik alırıö. Kışı geçirdikten sonra paraları harcamaya başlarım arabaya. Ha şimdilik CAI ve Egzoz sökülüp orijinalleri takılacak o kadar.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
bence 308 varken polo alma düşünürsen sıfır hyundai kona bakabilirisin hyundai diye yüzünü buruşturma bu arabayı sağlam yapmışlar istersen doğan kabak reisin videosunuda izleyebilirsin(sinan reisin videosu var mı bilmiyorum :D)
ayrıca leon baktın mı?

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
bence 308 varken polo alma düşünürsen sıfır hyundai kona bakabilirisin hyundai diye yüzünü buruşturma bu arabayı sağlam yapmışlar istersen doğan kabak reisin videosunuda izleyebilirsin(sinan reisin videosu var mı bilmiyorum :D)
ayrıca leon baktın mı?

Şu videolara bakıp araba almak... aaah ah, kimse kusura bakmasın, güvenim kalmadı artık :( hadi otopark ı geçtim de diğerleri araba hakkında konuşmuyor, boş geyik yapıyorlar, arabayı detaylı incelemiyorlar. Sadece firmayı memnun ediyorlar.

Son düzenleme:

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Aga ben 80 bin liraya araba alıyorum, sen sahibinden fiyatı min 123 bin lira olan araba önermişsin, ne diyim şimdi :) 150 lik leonlarda bana yetmez zaten, çok araştırdım araba, beni tanıyanlar bilir diye düşünüyorum

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
Şu videolara bakıp araba almak... aaah ah, kimse kusura bakmasın, güvenim kalmadı artık :( hadi otopark ı geçtim de diğerleri araba hakkında konuşmuyor, boş geyik yapıyorlar, arabayı detaylı incelemiyorlar. Sadece firmayı memnun ediyorlar.
doğan abiyi küçükseme iyi inceler yanında bi abimizde var o da araba hakkında iyi bilgi sahibi kona nin elite paketi 100 k olması lazım polo sana küçük gelicek emin ol bana kalırsa 80 -90 bin poloya vermem ha performans arabası orası ayrı konuda bence biraz daha geniş başka bi hatchback bak tabi sadece sen kullanmayacaksan.. performans arıyorsan o zaman birşey diyemem polo al

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
doğan abiyi küçükseme iyi inceler yanında bi abimizde var o da araba hakkında iyi bilgi sahibi kona nin elite paketi 100 k olması lazım polo sana küçük gelicek emin ol bana kalırsa 80 -90 bin poloya vermem ha performans arabası orası ayrı konuda bence biraz daha geniş başka bi hatchback bak tabi sadece sen kullanmayacaksan.. performans arıyorsan o zaman birşey diyemem polo al

Ben onların videolarına güvenerek araba aldım, aldırdım, hep dedikleri dışında çıktı arabalar. Ben bunları yaşamış biri olarak konuşuyorum. Çok mahçup olduğum da oldu çok şaşırttığım da... sert dedikleri araba konforlu çıkar, yalıtımı iyi dedikleri arabanın kötü çıkar. Olur olur yani...

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım