Kaza yaptım.

Mehmeteminsahin

Senkromeççi
26 Haz 2019
17
12
70
24
Malatya
Marka
Audi
Sen önce okuduğunu anlamayı öğren, sonra gel burda ahkam kes. Ayrıca, evet, şehirler arası hız sınırlarına uyarım.

Ayrıca burda karşı taraf 8/8 kusurluymuş gibi konuşmussun, yok benim hep gittiğim yolda bilmem ne de, 180 le gidesen 2 şeritli yolda elbette kazar yaparsın, yurt dışında da olsa 2 şeritli yolda hız sınırı olur, trafik bu, haklı haksız olmak önemli değildir, kendini koruman önemlidir ki zaten 180 ile giderek kaza yapmayı kabul etmişsin. Her tip insan var trafikte, anladığım kadarıyla ehliyeti daha yeni almışsın, zamanla trafiği tanırsın umarım.
Kusura bakma birader dünden beri haksızlığa uğramışım gibi kırılganım üstüme alındım sözlerinizi öyle dikkatsiz bi şoför degilim kesinlikle ofiste toplantı olduğundan dolayı dosyaları yetiştirmem gerekiyodu durum gerçekten acildi bi arkadas polise gidecek kadar zamanin varmis demis ben polise gitmedim polise seyir halinde oldugum istikamette sehir girisindeki kontrole ihbar ettim. Abi inan bana 8/8 Hakli olmasamda ustume kirdigi halde kendimi kardesimi tehlikeye atip bariyere surttum sirf onada zarar gelmesin diye cok daha kotu olurdu mazallah benim ağırıma giden yapılan hareket ve davranıştı ben arabaları sevdiğim için buda ilk arabamdı ve tamamen orjinaldi moralim hayli bozuk soforlugum de cok iyidir herkes soyler ztn boyle bisey atlatmak insanin agirina gidiyor. kusura bakmayın arkadaşlar sürç-ü lisan ettiysem affola kusura bakmayin😏

Son düzenleme:

Taxi Driver

Senkromeççi
28 Haz 2019
20
23
70
Marka
Chevrolet
Geçmiş olsun, karşınızda ki ne kadar hain olursa olsun madem yakaladınız üstüne yürüyüp saldırıya geçmeyin evet sinire hakim olmak çok zor ama trafikte hiç tanımadığınız biriyle münakaşa etmek çok tehlikeli karşı tarafta ne olduğunu nasıl biri olduğunu bilemezsiniz.Daha dün benzer bir kaza yaşandı, motorcu üzerine saldıran otomobil sürücüsüne bir jarjör boşaltıp öldürdü biri mezara biri hapise gitti.En iyisi hukuki olarak hakkınızı aramak.İyi ki polis müdehale etmiş olay büyümemiş, tekrardan geçmiş olsun.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Kusura bakma birader dünden beri haksızlığa uğramışım gibi kırılganım üstüme alındım sözlerinizi öyle dikkatsiz bi şoför degilim kesinlikle ofiste toplantı olduğundan dolayı dosyaları yetiştirmem gerekiyodu durum gerçekten acildi bi arkadas polise gidecek kadar zamanin varmis demis ben polise gitmedim polise seyir halinde oldugum istikamette sehir girisindeki kontrole ihbar ettim. Abi inan bana 8/8 Hakli olmasamda ustume kirdigi halde kendimi kardesimi tehlikeye atip bariyere surttum sirf onada zarar gelmesin diye cok daha kotu olurdu mazallah benim ağırıma giden yapılan hareket ve davranıştı ben arabaları sevdiğim için buda ilk arabamdı ve tamamen orjinaldi moralim hayli bozuk soforlugum de cok iyidir herkes soyler ztn boyle bisey atlatmak insanin agirina gidiyor. kusura bakmayın arkadaşlar sürç-ü lisan ettiysem affola kusura bakmayin😏

Şoförlüğün iyidir kötüdür, onu ben bilemem, trafikte fazla özgüven iyi değildir. Uzun yolda hız sınırlarının üstünde gitmek doğru da değildir. Acele giden ecele gider diye sevdiğim bir atasözümüz vardır. Bir dahaki sefere insanların her türlü dikkatsizliği yapabileceğini ön görerek sürmen dileğiyle.

enderdmed

Asfalt Kurutucu
12 May 2019
32
36
595
39
Marka
Seat
Merhaba arkadaşlar çiftlikten dönerken kale malatya yolunda sol şeritte 160km hızla seyir halindeydim işlerim olduğu için fazla suratliydim. Sağ şeritte bi tir vardi. Arkasinda hızla giden ford pikap. Ben sol şeritte giderken pikap hızlı olduğu için tirin arkasina girmeden aynaya bakmayıp sola cikti. tam onu gececegim sırada bende ona vurmamak için arabayı bariyerlere sürttüm. aracım qashqai boydan boya sürttüm. yapabileceğim en iyi refleksti. mazallah pikaba vursaydım takla atabilirdim diye düşündüm. sonra sağa cektim adi insan durmadı ya resmen kovalamaca oynadık ben 180e kadar ciktim hala önümdeydi. kaciyodu benden. insanın düşmanı yapmaz bunu doldum taştım. en son trafiği aradım kontrol noktasında durdurmaları için durdurdular inip üstüne yürüdüm hakaret ettim dayanamayıp memurlar promil testi yaptılar. benim muayenede iki gündür geçmiş diye 236tl para cezası yedim adam suçunu kabul etti polis memuru gidin kaza tespit tutanaginizi tutun dedi yarın gidip beraber tutanağı dolduracaz ne yapmamız gerekiyo yada hangi adımları izliyecem bundan sonra bu benim ilk ve en saçma olabilecek kazamdi. Fotograf atcam sol on camurluk sol on-arka kapi sol arka camurluk bunlar degisir mi sizce yoksa kaporta (macun-duzeltme) islemimi gorur ayrica elektirikli aynamda kirilmis.Tabi o ser.fsizin arabasında bisey yok vurmadım ona. Kisacasi Ne yapmam gerekiyor cevaplarinizi bekliyorum teşekkürler.

Öncelikle geçmiş olsun hocam. 160 gerçekten yüksek sayılabilecek bir sürat ucuz atlatmışsınız. Hız sınırları geçildikten sonra sadece kendi beceriniz değil karşı tarafın yapacağı hatalarda pahalıya mal oluyor. Bence sadece maddi hasarlı çözülebilecek bir durum. Dikkatli olmakta fayda var.

Mehmeteminsahin

Senkromeççi
26 Haz 2019
17
12
70
24
Malatya
Marka
Audi
Öncelikle geçmiş olsun hocam. 160 gerçekten yüksek sayılabilecek bir sürat ucuz atlatmışsınız. Hız sınırları geçildikten sonra sadece kendi beceriniz değil karşı tarafın yapacağı hatalarda pahalıya mal oluyor. Bence sadece maddi hasarlı çözülebilecek bir durum. Dikkatli olmakta fayda var.
Teşekkürler hocam sagolun😊

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım