Kazalı Araba Fotoğrafları Nasıl Bulunur?

vortex

Düz Yol Gazcısı
22 Ağu 2019
6
3
145
34
Marka
BMW
selamlar SAHİBİNDENCİM adlı instagram kullanıcısını aşşağı yukarı biliyorsunuzdur. Merak ettiğim şey kazalı arabaların fotoğraflarını nasıl buluyor ? hangi web sitelerinden ulaşıyor bu fotograflara ?

S 2000 cileri fena patlattı bu arada :)

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
bende takip ediyorum helal olsun adama. ifşa ettiği araçları satmaya çalışanlar adamı tehdit edip sayfasını kapattırmaya çalışıyor. Sorsan müslümanım derler haram yemekten haksız kazançtan geri kalmazlar.

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
"06 zsf 18 corsa" şeklinde google görsellerde aratınca algoritma nasıl oluyorsa fotoğrafları buluyor kazalı fotoğraf internette varsa şayet o şekilde de olabilir diye düşündüm ama tabi ki bunlar internetle sınırlı, daha farklı bir yöntem vardır kesinlikle sigorta şirkenlerinin arşivleri vs olabilir

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Her arabanınkinin bulması çok çok zor, sıradan bir otomobilin plakası ile kimse uğraşmaz ama mesela S2000 inin “hastaları”-bu kelimeyi kullanmayı sevmiyorum- bu aracı sabah akşam takip eden bir kitle oluyor hemen her markadan nadir ve hayran kitlesi olan araçların takipçileri kendileri arşiv tutuyor.İlana hatasız vesaire diye düşünce de salıyorlar.

Özellikle sosyal medya üzerindeki gruplar üstünde illaki o aracın hayranı olan plaka tutan insanlar oluyor.

Benim aracımın dahi(modeli eski olduğu ve bilinmediği için böyle dedim yanlış anlaşılmasın) plakası tutulup konuşuluyormuş, sonradan öğrendim gruplara dahil olunca, Allahtan bildiğimiz bir kazası fotoğrafı yok yoksa dile düşmeye görün :)

Son düzenleme:

vortex

Düz Yol Gazcısı
22 Ağu 2019
6
3
145
34
Marka
BMW
"06 zsf 18 corsa" şeklinde google görsellerde aratınca algoritma nasıl oluyorsa fotoğrafları buluyor kazalı fotoğraf internette varsa şayet o şekilde de olabilir diye düşündüm ama tabi ki bunlar internetle sınırlı, daha farklı bir yöntem vardır kesinlikle sigorta şirkenlerinin arşivleri vs olabilir
sigorta şirketlerinin arşivlerinden buluyor bencede... aracın şase numarası üzerinden sorgulatınca kazalı resimleri bulunabilir çünkü kaza olduktan sonra sigorta şirketinden bir exper gelip arabaya bakıyor bu sırada arabanın kazalı fotograflarını çekiyor... :D

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,731
6,811
4,070
Istanbul
Marka
Volkswagen
Sigortacı tanıdığınız varsa bulup önünüze dökebilir. Etik değil ama yapanlar var.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım