KAPALI Kendime arac bakiyorum, hangisi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_yunusak9707

Yunus K.
Panpa
818
27
Marka
BMW
Arkadaslar bilindigi üzere 1 ay önce A6 almistik. Bu arabayi sürekli Babam kullaniyor cünkü Hem yasi cok büyük hem de dizlerinden rahatsiz ve benim binmeye pek firsatim olmuyor. Araba genelde bana da lazim oluyor cünkü solunum yollarimdan hastayim ve pek toplu tasimaya gelemiyorum, neyse gecelim hikaye tarafini.

Simdi Annem ve Babam eve 2. araba alicaklar ama bu araba sadece benim olacak. Sirketteki Caddy satilirsa parasi bana kaliyor :D Aklimdaki araclar ise ;
S60 T5
9-5 2.3T Aero
9-3
ya da S80 T6

Bunlar arasinda gidip geliyorum. Fikirlerinizi bekliyorum.

@berkertekin abi senin görüslerini özellikle bekliyorum. :)

İsveç markalarını severim ama başıma iş açmayı sevmem.
Şu üstteki beyaz Saab'a para vermezdim. Fotoğraflardan pek anlamam şurada şu var burada bu var gibi ama araba yorgun duruyor. O kadar yüksek kmli dizelde bakmazdım.

Saab zaten bulmak gercekten zor. Bir tane 9-5 Aero vardi temiz oda satildi. Su an S60 bakiyorum. Istedigim gibi birsex bulamazsam baska seceneklere yönelecegim. Bütcem 40-42 civari.
Anlasilan hem motor hem ebat anlaminda kucuk araba istemiyorsun. Seceneklerin arasinda yok ama ben yine de sana Alfa Romeo 159 / 1.9 JTD yi tavsiye edicem.
- Senin de yukarida gonderidigin Saab 9-3 ile ayni motora sahip
- Tip olarak Saab tan daha karizmatik olmasi
- Bilinirliginin ve piyasasinin daha iyi olmasi
- Almak icin daha cok secenegin olusu
- Yol tutus anlaminda segmentinin lideri olusu vs vs

Anlasilan hem motor hem ebat anlaminda kucuk araba istemiyorsun. Seceneklerin arasinda yok ama ben yine de sana Alfa Romeo 159 / 1.9 JTD yi tavsiye edicem.
- Senin de yukarida gonderidigin Saab 9-3 ile ayni motora sahip
- Tip olarak Saab tan daha karizmatik olmasi
- Bilinirliginin ve piyasasinin daha iyi olmasi
- Almak icin daha cok secenegin olusu
- Yol tutus anlaminda segmentinin lideri olusu vs vs
Evet Sedan ve basinca gidicek bir arac istiyorum. Alfa yi düsüneyim.

evinizde 2000 motor e segmenti yenide sayılmayacak bir araç varken neden bu tarz araçlar bakıyosun. Eve ikinci bir d e segmenti eski model yüksek motorlu turbolu yüksek km li premium sayılabilecek bi araç almak bana hiç mantıklı gelmiyor yakıtıyla masrafıyla uğraşacak kadar zenginim dersen bütçe neden 45 bin ? Benim tavsiyem volvoyu madem çok seviyorsun temizinden bi s40 alman yönünde olacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...