Kitapsever dostlar buraya :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Bu arada Hayvanlardan Tanrılara Sapiensi okudum, Oz'u okuyamadım, bıraktım. Sıktı biraz.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Güzel, okuyan insanlar görmek güzel.
Astronomiye ufaktan merak saldım. Bu sıralar çerez niyetine açıp okuyorum parça parça.
Fazla bilgisi olmayıp öğrenmek isteyen okurlar için çok iyi bir kitap. İlerledikçe kafanızdaki soru işaretleri azalıyor. Tavsiye ederim.
Buna ek olarak bir de Livaneli'nin Serenad kitabını okuyorum.
Tabi onu da tavsiye ederim :)
20170310_201943.jpg

golf mk7

Asfalt Kurutucu
29 Eyl 2016
21
45
595
Son 1 ayda okuduğum 2 kitabı önereceğim.
Eğer psikolojiye ilginiz varsa Engin Geçtan'ın İnsan Olmak adlı kitabını öneririm.
Bir de okuyanlar çoktur ama George Orwell'ın Hayvan Çiftliği adlı kitabını tavsiye ediyorum. Okurken günümüz Türkiye'sine acı bir tebessümle bakıyorsunuz.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Uzun bir aradan sonra, Nazi teknolojisi kitapları okumaya geri döndüm. Bu kadar fazla nazi teknolojisi genel kültürü edindimki, bu bilgiler ne yapsam bilmiyorum. Merakımdan okuyorum öğreniyorum. içim dışım 1939 - 1945 oldu. Kerem Gök misali youtube kanalımı açsam bilemedim. Anlatan adamlar misali masa başı anlatıcısımı olsam.

Untitled.jpg
Untitled.png

Son düzenleme:

binglidak

Bahadır kaya
Profesör
8 Eyl 2016
366
578
1,645
Karun ve anarşist okuyorum Lidya dönemine , Anadolu uygarlıklarının kültürel zenginliğine değinen, 80 darbesini de anlatan, milletin kültür ve sanatta ileri olmasıyla gelişeceği fikri üzerine güzel bir kitap

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
Muhakkak herkesin okumasını istediğim bi kitap var. Cengiz özakıncı dil ve din

Kuranı anlayarak türkçe okumak mı yoksa Arapça anlamadan mı okumak daha iyidir.

Türkçe kur'anı anlamaya yetmez mi? Bu gibi soruların cevabını çok güzel irdelemiş. Problem olmazsa pdf vereceğim.

Mobil
Kitabı okudum Otopsi yayın evinden yayınlanan 600 sayfalık versiyonu.
Çok önemli bilgiler mevcut. Yıllardır düşündüğüm konular üzerine çok önemli bilgiler edindim. Bu arada kitap 250 sayfa civarında gerisi çeşitli makaleler ve söyleşiler vs. var. Bu arada kitapta oldukça sık tekrar var beni zaman zaman sıktı ama sonunda da söylemiş herkesin anlayabileceği dilde yazdım diye. Bu kitabın başka yayın evinden yayınlanan kısa versiyonu var onu tercih edebilirsiniz ama kesinlikle okumalısınız.

Ayrıca Emre Kongar'ın Demokrasi İçin Manifesto; Diren kitabını, referandum hakkında kararını henüz vermemiş veya umutsuzluk içinde olanlara tavsiye edebilirim.

Ek olarak en son şu çok satanlardan Huzursuzluk kitabını okudum güzeldi kötüleyemem ama sanki biraz satsın diye yazılmış roman izlenimi verdi.

Şuan da iyinin ve kötünün ötesinde'yi okuyorum @maximaorhan abinin beğenmesi üzerine.
Burada ki tavsiyelerinizi dikkate alıyorum pişman olmadım hiç daha fazlasını bekliyorum :D

Son düzenleme:

binglidak

Bahadır kaya
Profesör
8 Eyl 2016
366
578
1,645
Arkadaşım Mahalleden Arkadaşlar kitabını çok övdü sırada o var fırsat bulunca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım