Kolpa araba muhabbetleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

a_tektas

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
37
46
595
Arabadan gram anlamayıp kompedanıymış gibi konuşan insanlar çevrenizde vardır.
Abimizin biri anısını anlatıyodu dedi ki:2005 senesinde amcaoğlunun arabasını sanayiye götürmüştük orda bi sarı mustang vardı ama tek kapıydı ve motoruda 2.5 dizeldi dedi.Sizinde böyle anılarınız varsa paylaşınız.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,367
46,060
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
'Ağır araba her zaman iyi yol tutar' saçmalığı ve klişesiyle atmasyon hikayeye başlayan tiplerle konuşurken, mutlaka bir sigara yakarım. Çünkü sabretmesi mümkün olmuyor. Sallayacaksın bari baştan belli etme, dinlenilebilir bir yanı kalsın ziya..

Deniz_Acikgul

Profesör
20 Eyl 2016
108
101
1,085
Hatay
Benim anım yok da genel olarak sinan abinin dediği tipler var çevremde ( mercedesten başka binmem) :D veya amcam paliosunu satmış geçen. Bir tanıdık satmasaydı keşke araba çok iyiydi falan dedi( 250 k daydı ve ölmüştü). Nesi güzeldi mesela dedim. Az yakıyor bayağı dedi. Başka dedim. Cevap veremedi. Yeterli mi bu dedim bir arabanın güzel olması için. Evet dedi :confused:

Mehmet55

Profesör
8 Eyl 2016
255
361
1,395
Marka
Opel
Geçenlerde sıfır km dizel Dacia Sandero alan tanıdığımız ortalama 2.5 litre yaktığını iddia etti. Dünyada öyle bir teknoloji yok dedim. Yok yaav bunlar baya az yakıyor dedi. :)

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
Bir önceki kasa superb için şunu duydum: uzun araba abi çok iyi yol tutuyor 250 ile viraja girdim bana mısın demedi. (Dipnot: 1.6TDI DSG)
Bir de A180 CDI kullanan biri vardı tüketimi sıfırlayıp yokuş aşağı salıyor bu arabayı, toplam 3 kilometre gitmiş 1.5 litre yakmış. Sora diyor ki "TSI dan buna geçince nasıl da az yakıyor dizelim."

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Servis şoförünun j10 u var karsan. Bu j10 lar volvo dan dayanıklı kafan kadar sac var dedi bana. Bende he diyip geçtim.

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Gençler arasında "Ankarada 120 gören go kart'a bindim" muhabbeti dönmüştü, 6 ay oldu hala aklıma geldikçe gülerim. (Sözün sahibi arkadaş 6,5 hp go kartı yolda tutamadı.)

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Meksika ağır sanayisinin ne kadar yüce ve rakipsiz olduğundan bahseden jettacı var, "ikibin motor" fetişi olanlar var (tercihen tüplü), emniyet kemeri erkek adamı bozar diyen var. Daha çok var aslında ama aklıma gelmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım