(Konu dışı) Kitap

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doganozeren3458

Elit Apaçi
7 Eyl 2016
64
35
970
İstanbul
Arkadaşlar ben bu sene 11. sınıfa geçtim malum 12 nin sonunda lys ygs var bunlar içinde ders çalışmak soru çözmek lazım bende meslek lisesinde okduğum için kültür derslerini göremiyorum (matematik-fizik-biyoloji vs) bu açığı kapatıcak konu anlatımlı ve sorular olan beğendiğiniz sevdiğiniz kitaplardan önerirmisiniz.

nzneroglu

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
1
1
545
Sayısal bir bölüm istiyorsan ilk önce temelini sağlam atman gerekir antremanlarla matematik veya antremanlarla kimya vs. kitaplar var onlarla başlamanı öneririm.

binglidak

Bahadır kaya
Profesör
8 Eyl 2016
366
578
1,645
Bizim nesile fem ilk adım önerirlerdi giriş seviyesi için ama şimdi fem ne olur bilemem :)
Eksen var galiba alternatif

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Bende meslek lisesiydim çalışmadım iki yıllakta uçak teknolojisi okuyorum ve ortalama bi mühendisten daha iyi bi yaşam sürücem , yapıcağın mesleği iyi araştır

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Bende meslek lisesiydim çalışmadım iki yıllakta uçak teknolojisi okuyorum ve ortalama bi mühendisten daha iyi bi yaşam sürücem , yapıcağın mesleği iyi araştır
aha bi havacı çıktı forumdan. istanbul'dayken atatürk h'da harekat memuruydum :D hani şu uçaklara gel gel yapan elemanlar var ya :D bölümün güzel az çok bilirim ortamlarını teknisyenlerin. ama her iş gibi onunda zorlukları var tabi. lisanslar olsun type belgeleri olsun sürekli öğrenimin devam edicek :)

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
aha bi havacı çıktı forumdan. istanbul'dayken atatürk h'da harekat memuruydum :D hani şu uçaklara gel gel yapan elemanlar var ya :D bölümün güzel az çok bilirim ortamlarını teknisyenlerin. ama her iş gibi onunda zorlukları var tabi. lisanslar olsun type belgeleri olsun sürekli öğrenimin devam edicek :)

Aynen :) sürekli eğitim alıcaz ama şanşlıyımki bilgi üniversitesinde hazırlık okudum , herkes ingilizceye çok ihtiyacım olduğunu söylüyor bu meslekte

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Aynen :) sürekli eğitim alıcaz ama şanşlıyımki bilgi üniversitesinde hazırlık okudum , herkes ingilizceye çok ihtiyacım olduğunu söylüyor bu meslekte
aslında teknisyenlerin ihtiyacı olan şey ingilizce doğru ama konuşmak ya da yazmak değil sadece AMM'leri okuyup anlayıp işi yapmak. şimdiden havacılık ingilizcesini ve teknik ingilizceyi öğrenmeye başla bence. UTED'in havacılık ve teknik ingilizce uygulaması var internette indir telefonuna aklına geldikçe açıp öğrenmeye çalış.

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Sana tavsiyem daha zamanın var. Konu özetli soru bankaları al. Youtube ders videoları var. Üşenme onları izle not çıkar. Konuları öğren. Yazında erkenden ygs-lys kursuna başla. Palmenin kitaplarını tavsiye ederim. Yan kısımlarda konu özetleri oluyor. Başlangıçta işini görür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım