Kredi Kullanmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

semihgull

Profesör
14 Eyl 2016
94
44
1,020
Antalya
Bir araba almayı planlıyoruz. Fakat bazı durumlar var. Ben üniversite öğrencisiyim. Babam emekli. Elimizde biraz birikmiş var. 7-8k kadar. Aklımızda olan 15-18k seviseinde bir araç. Yani Bütçemin yarısı var. Bunun i,le birlikte babama kredi başvurusu yaptık. Mevcut kredisi olduğu için vermediler. Bir yandan haklılar fakat şu var araba için bir kredi kullanırsak büyük bir kısmını ben ödeyeceğim. Bir şekilde bir gelir elde ediyorum kesin şekilde ve ödemede problem olmaz. Benim sorum aramızda bankacı olan var ise bilgi verebilir mi? Şöyle yap bunu bekle, böyle yol izle gibi.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Eş dosttan borç isteyin :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozgur44

Profesör
22 Eyl 2016
288
371
1,445
Kredi alabilmek için gelir göstermen gerekiyor çogu banka gelir gösteren belge yok ise kredi vermiyor fakat Meblağ çok büyük değil ise bir kaç banka örnek Teb gibi gelir belgesiz kredi veriyormus ama tabiki faizleri yüksek oluyor.

semihgull

Profesör
14 Eyl 2016
94
44
1,020
Antalya
Bu zamanda eş dosttan borç alsan ne fayda kimden ne toparlayacaksın ki :) Bazen işe yara belki fakat böyle işte bana mantıklı gelmiyor. :)
Hafta başlasın biraz daha bankalar ile görüşüp konuşacağım. @Ozgur44

Ozgur44

Profesör
22 Eyl 2016
288
371
1,445
Bu zamanda eş dosttan borç alsan ne fayda kimden ne toparlayacaksın ki :) Bazen işe yara belki fakat böyle işte bana mantıklı gelmiyor. :)
Hafta başlasın biraz daha bankalar ile görüşüp konuşacağım. @Ozgur44
Tavsiyem resmiyete dökmeden başvuru yapın yani acaba bana bu sartlarda kredi çıkarmı filan deyin onlar ipucu verir yoksa resmi olarak her reddedilen kredide kredi notunuz düşer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım