Küçükken hayran olup şimdi beğenilmeyen arabalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceyhansuyu

Panpa
8 Eyl 2016
499
1,229
2,520
38
Küçükken peugeot hayranıydım ama şimdi pek beğenmez oldum ufak direksiyonlar pek hoşuma gitmiyor artık.

fthz

Profesör
19 Eyl 2016
111
60
1,035
39
istanbul
http://www.sekizsilindir.com/2016/01/90larin-en-iyi-sedan-arabalari.html

Birinci sırada BMW 3 serisi, ikinci sırada Mazda 626'nın bu kasası

mazda-626-10.jpg

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Benim biraz daha farklı , e36dan nefret ederdim ön tarafı düz olduğu için e30 daha çekici geliyordu ama artık e36yı daha çok seviyorum

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Daha 1 sınıfa yeni başlamıştım sanırım, babam yeni araba alacaktı renaulttan katalog almış getirmiş evde bakıyodu. Katalogu kapatıp kanepeye koydu ben aldım hemen ve açtım. Baba nolur bundan alalım dedim ( broadway i gösteriyordum ). Bir akşam babam eve geldi hadi dedi migrosa gidelim ( arabayı aldığından haberim yok ) otoparka gittik babam arabayı açtı bindik falan rüyada gibiydim abi. Bu arada son kasa broadwaydi 2000 model olması lazım. Nasıl sevinçliyim ama hiç bir şey umrumda değil fütursuzca kahkaha atıyorum.. Neyse zaman geldi geçti şimdi bakınca çirkin geliyor. Tabi bende yeri ayrıdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım