Le Mans 24 Saat - 2017

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Bana göre Dünya'nın en büyük motor sporları organizasyonun yeni bir mücadelesine geldik. Audi artık yok, LMP1 kategorisinde Porsche-Toyota mücadelesini izleyeceğiz. Toyota geçen yıl çok dramatik bir şekilde kaybetse de bu yıl çok hızlı görünüyor. Ancak Porsche yine doğal favori. Kesinlikle çok zevkli ve çekişmeli bir 24 saat bizi bekliyor.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Ben tam hakim değilim olaya şimdi bu 24 saatte araç içinde pet şişeye işemek gibi olaylar yok değil mi ? Durup devam ettikleri oluyordur veya sürücü değişimi felan ?

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Ben tam hakim değilim olaya şimdi bu 24 saatte araç içinde pet şişeye işemek gibi olaylar yok değil mi ? Durup devam ettikleri oluyordur veya sürücü değişimi felan ?
Benimde merak ettiğim bir konu , belki çift şoför cikiyorlardir arkada tır gibi yatak vardır falan :D

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tumay_colak

Taklacı Güvercin
15 Haz 2017
40
92
335
istanbul
Marka
BMW
Salih yolucun aracı. Cok gurur verici bir tablo

Ekli dosyalar

• DCi7i3aXYAA6lNd.jpg
    DCi7i3aXYAA6lNd.jpg
    54.4 KB · Görüntüleme: 124
  • DCi7iP6XUAEnAL7.jpg
    DCi7iP6XUAEnAL7.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 165

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Belli bir yere kadar bir sürücü sürüyor sonra inip diğer sürücü biniyor. İnen sürücü uyuyor veya dinleniyor. Kaç saat sürecekleri takım stratejisine kalmış.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Türk pilot olması hoşuma gitti yalnız diğer sürücüler Büyük Britanyalı galiba onlar nasıl izin vermişler Türk Bayraklı araca hayret doğrusu...o_O

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Sürücü değişikliğiyle bile onca saat pür dikkat o aracı kullanmak inanılmaz bir kondisyon ve konsantrasyon istiyor.

Daha da önemlisi özellikle LeMans yarışlarında kullanılan güncel ya da yeni motor, şasi, şanzıman gibi mekanik tüm sistemler test ediliyor, dayanıklılıkları sınanıyor. Yarış sonrasında yapılan argeler sonucu yıllar içerisinde binek otomobillere uyarlanıp standart kullanıcılara ulaşıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım