KAPALI LEON VS İ30

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gynk

Taklacı Güvercin
20 Kas 2017
29
22
295
ARKADAŞLAR UZUN VADELİ MİNİMUM 5 YIL KULLANABİLECEĞİM ARAÇ BAKIYORUM BEGENDİĞİM MODELLER AŞAĞIDA BELİRTTİM İKİ ARACIN EKSİLERİ ARTILARI NELERDİR ? YILDA 10 BİN KM ANCA YAPARIM DİZEL ALMAMA GEREK VAR MI BİRDE İ30’ UN BENZİNLİ ARAÇ KADAR YAKTIĞINI DUYDUM (7-8 LİTRE). LEON İÇİNSE BİRAZ DOLU BİR FR BULURSAM ONA YÖNELECEĞİM YOKSA XCELLENCE DONANIMINA YÖNELECEĞİM KAĞIT ÜZERİNDE DONANIM OLARAK DAHA GÜZEL TEK EKSİSİ DIŞ GÖRÜNÜŞ. LEON 1.0 TSİ İSE KAĞIT ÜZERİNDE GÜNLÜK KULLANIMDA HERŞEY GÜZEL GİBİ ASIL SORUN UZUN VADEDE 4 KİŞİ DOLU BAGAJ İLE GİDER Mİ GİTSE BİLE NASIL YAKARAK GİDER KORKUYORUM AÇIKCASI. YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM. İKİNCİ EL ARAÇ BAKMIYORUM O YÜZDEN O FİYATLARA BMW MERCEDES AL DEMEYİN :) OPEL ASTRA GİDİP İNCELEMEDİM ONU DA EN YAKIN ZAMANDA GİDİP İNCELEYECEĞİM BENZİNLİ PERFORMANSI NASILDIR ?

Hyundai i30 1.6 CRDi ELITE PLUS DCT (DİZEL) 130 BİN TL. (SMART PAKETSİZ FULL)

SEAT LEON FR 1.4 EcoTSI ACT 150 HP DSG 115 BİN TL. (+ EKSTRA)

SEAT LEON XCELLENCE 1.4 EcoTSI ACT 150 HP DSG 115 BİN TL.

LEON 1.0 EcoTSI 115 HP DSG Ecomotive 98 BİN TL (+EKSTRA)

gynk

Taklacı Güvercin
20 Kas 2017
29
22
295
aslında golf hiç aklımda yoktu leon ile alt yapı olarak aynı kalite olarak golf daha iyi olmasına ragmen donanım olarak leon daha dolu bir araç aralarında minimum 15 bin tl fark var benim bütçem maksimum 110 bin gibi o yüzden boş bir golf yerine dolu bir leon u tercih etmeyi düşüyordum. Yeni Astra konusunda ise araç görünüm olarak gayet güzel ancak çok fazla şikayet var opel ile ilgili yeni satıldığı için onunla ilgili geçici sorunlar olabilir ama şu dönemde opel almak biraz risk gibi görüyorum.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
aslında golf hiç aklımda yoktu leon ile alt yapı olarak aynı kalite olarak golf daha iyi olmasına ragmen donanım olarak leon daha dolu bir araç aralarında minimum 15 bin tl fark var benim bütçem maksimum 110 bin gibi o yüzden boş bir golf yerine dolu bir leon u tercih etmeyi düşüyordum. Yeni Astra konusunda ise araç görünüm olarak gayet güzel ancak çok fazla şikayet var opel ile ilgili yeni satıldığı için onunla ilgili geçici sorunlar olabilir ama şu dönemde opel almak biraz risk gibi görüyorum.

Merhaba,

Halen boş Golf (Comfortline + Sürüş Konfor Paketi), zamanında dolu Leon (Style + Cam Tavan + Led Paket) kullanmış biri olarak benim için aracın içindeki oyuncaklardan çok, aracın sürüşü, izolasyonu ve genel kalite algısı daha önemli... bu noktada ben daha boş bile olsa Golf ü tercih ederdim... inan bir süre sonra o oyuncaklardan sıkılabiliyor...

Tabiki donanım ve bu tip ek özellikleri önemli bulanlarada saygı duyuyorum ki, toplumda bu oran daha fazla.
Mevcut aracımda bir tek cam tavan ve güzel bir bi-Xenon olmasını isterim... gerisi bana nedense pek cazip ve çokta gerekli gelmiyor..

gynk

Taklacı Güvercin
20 Kas 2017
29
22
295
Merhaba,

Halen boş Golf (Comfortline + Sürüş Konfor Paketi), zamanında dolu Leon (Style + Cam Tavan + Led Paket) kullanmış biri olarak benim için aracın içindeki oyuncaklardan çok, aracın sürüşü, izolasyonu ve genel kalite algısı daha önemli... bu noktada ben daha boş bile olsa Golf ü tercih ederdim... inan bir süre sonra o oyuncaklardan sıkılabiliyor...

Tabiki donanım ve bu tip ek özellikleri önemli bulanlarada saygı duyuyorum ki, toplumda bu oran daha fazla.
Mevcut aracımda bir tek cam tavan ve güzel bir bi-Xenon olmasını isterim... gerisi bana nedense pek cazip ve çokta gerekli gelmiyor..
galiba ben dediğiniz donanım arayanlar arasındayım :) leon tasarım olarakta begendiğim bir araç golf daha ağır başlı duruyor iki aracıda tekrar gidip inceleyeğim hangisinden daha güzel bir indirim alırsam ona yöneleceğim

omerta84

Profesör
29 Ara 2016
242
130
1,085
bu tercihler arasında bende 1.0 leon öneririm. kendim c segment hb araç alacak olsam 308 alırım ama onlarında fiyatı baya artmış :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım