Lexus IS200T test surusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaslar selamlar, Ankara Armadada test surusune ciktigim Lexus IS200T ile cektigim test videosunu paylasiyorum. Youtube uzerinden yorumlarinizi belirtirseniz daha kolay donus yapabilirim.Iyi seyirler :)

Son düzenleme:

Yarimgazdebriyaj

Profesör
8 Eyl 2016
176
75
1,035
Ben lexuslara cok buyuk ilgi duyuyorum ulkemizde daha fazla gormek isterim gecen bi lexus jip gordum donup donup baktim dikkatli bakinca anladim icindeki adamda bana bakiyormus ama o baya ust segmentti

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Arkadaslar selamlar, Ankara Armadada test surusune ciktigim Lexus IS200T ile cektigim test videosunu paylasiyorum. Youtube uzerinden yorumlarinizi belirtirseniz daha kolay donus yapabilirim.Iyi seyirler :)

@alfhonso @maximaorhan hocam gayet guzel bır test paylasmıs sanırım herkes için diyeceğim geçerli. test çok gelmiyorsa iş başa derler valla ben testı begendım bızdemı kendımız panpalarla pov yapsak ozlenılen boslugu doldururuz

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,051
45,586
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Test için tebrik ve teşekkür ederiz. Sanırım yine bu araçtı, şu vites topumuzu p konumundayken düz duruyor, d konumuna alınca topuz hafif sağa doğru yamuk durmaya başlıyor. Çok canımı sıkıyor, halbuki simetri hastalığım da yoktur. İlginç.

mustafacatalbas

Asfalt Kurutucu
19 Eyl 2016
36
144
685
@alfhonso @maximaorhan hocam gayet guzel bır test paylasmıs sanırım herkes için diyeceğim geçerli. test çok gelmiyorsa iş başa derler valla ben testı begendım bızdemı kendımız panpalarla pov yapsak ozlenılen boslugu doldururuz
Ben de fırsat buldukça çekmekten keyif alıyorum test videosu. Fırsat buldukça da devam edeceğim :)

mustafacatalbas

Asfalt Kurutucu
19 Eyl 2016
36
144
685
Test için tebrik ve teşekkür ederiz. Sanırım yine bu araçtı, şu vites topumuzu p konumundayken düz duruyor, d konumuna alınca topuz hafif sağa doğru yamuk durmaya başlıyor. Çok canımı sıkıyor, halbuki simetri hastalığım da yoktur. İlginç.
Siz demeden önce de fark ettim ama takılmamıştım hakkatten biraz yamuk duruyor

ceyhansuyu

Panpa
8 Eyl 2016
499
1,229
2,520
38
Ben beğendim test sürüşünü. Videoyu indirdim sıkıldıkça izliyorum. Keşke Gs modelini de test eden olsa :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Verilen hizmet kalitesinden sonra param olsa da Lexus alsam dedim. Premiumlar arasında Lexus ve Audi gerçekten hizmet konusunda efsaneler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım