LG G4 KULLANAN VAR MI ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Yeniden yeni bir telefon alacağım . LG G4 düşünüyorum kimisi çok kötü diyor şarj ve ekranında kronik sorun varmış Ghost Screen adında kimiside çok memnun şarj haricinde, ben sırf kamerası için almak istiyorum ve ithalatçı garantili alacağım iki model var arasında büyük ihtimalle servis farkı var. Kullananlar mutlaka vardır yardımlarını bekliyorum , ön ve arka kamerası iyi olan 1300 tl civarında başka telefon var mı ?
Telefonun linkleri bunlar arasında seri farkı var mı anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim
http://www.hepsiburada.com/lg-g4-32-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG432GRD-K 1349 Tl (İTH)

http://www.hepsiburada.com/lg-g4-32-gb-dual-sim-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG432GR-DK3 1199 Tl(İTH)

http://www.hepsiburada.com/lg-g4-32-gb-lg-turkiye-garantili-p-TELCEPLGG432-BR 1.539 Tl (TUR)

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Çoğunlukla yorumlar olumlu ama bunlar genelde telefon alındıktan 1-2 hafta içinde yapılan yorumlar olmuştur her halde.

Cihat58

Profesör
9 Eyl 2016
305
196
1,145
25
Kayseri
Benimde aklımda ama bootlop oluyorlar genelde korkup alamıyorum yurtdışından getirilmiş 0 olanları orjinal 800₺

ergnhkn

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
10
0
585
valla dediğim gibi 6 ay oldu sorunsuz kullanıyorum. uygulama oyunlar normal bir kullanıcıyım yani. fotoğraf kalitesi cok iyi geliştirilmiş özellikler var baya fotoğraftan anlayanlar için.normal modu da var temel basit cekimler için.kullanıyoz bakalım bi sıkıntı yok

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
G4 çok güzel bir telefon, fakat servise sık giden bir telefon. Ama küçükyalı şengüller servisde aynı gün içinde onarılacak kadarda hızlı bir servisi var.
Bende g4 yok ama g4 kullanan çok adam var. Ben g2 kullanıyorum. Servise 2 sene boyunca 2 defa gitti. İkisindede servisde 30 dakikada teslim aldım. Anakart ve ekran değiştirmişlerdi.
G4 kamera olarak sıklıkla kullandım. Çok harika bir kamerası var. Parasının hakkını 4 kat öder o kamera. Öyle deyim.

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
valla dediğim gibi 6 ay oldu sorunsuz kullanıyorum. uygulama oyunlar normal bir kullanıcıyım yani. fotoğraf kalitesi cok iyi geliştirilmiş özellikler var baya fotoğraftan anlayanlar için.normal modu da var temel basit cekimler için.kullanıyoz bakalım bi sıkıntı yok
Sen nereden ne kadara aldın söylersen sevinirim Seninki de ithalatçı mı

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
''Telefonum süper, şöyle iyi böyle resim çekiyor diyordum hep. Bir gün hem de seyahatteyken facebook bakarken birdenbire kapandı. Sonra sizlere ömür.Giden fotolara, uygulama bilglerine, verilere mi yanayım telefonsuzum kaç gündür ona mı yanayım. Seyahatteki perişamlığım zaten bir trajedi.

Ürünü fonotel garantili olarak kliksadan almıştım. Bir ay kadar sonra telefonu alabilmeyi umut ediyorum. Ancak şöyle bir sorun var. Garanti bitince ne olacak? Bu problem malesef tekrar görülüyormuş. Cihaz gelir gelmez elden çıkarsam kaça gider acaba. Daha bir yılı dolmadı. Garanti 2 yıl. Bir yıl daha kullanıp çöpe mi atayım. Anakart tamiri çok maliyetli bir şey mi? Dünya kadar para ver şu rezilliğe bak.''
Bu yorumu gördükten sonra cesaret edemem sonuçta kendi paramla almayacağım en iyisi başka telefon bakayım Şuan Sony XA Ultra düşünüyorum

yldrm

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
17
11
595
Benim telefon ithalatci garantili 1 yila yakindir kullaniyorum hic bir sikinti yok

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Bunlar 2016 da makyaj geçirmiş galiba 600,601,602 serilerinde bir şey yok eğer bu seriler dense alacağım telefonu

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Anakart yakma sorunu var ben olsam tercih etmezdim. Onu yerine xiaomi mi5 veya one Plus 3 bakardım.

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
''Telefonum süper, şöyle iyi böyle resim çekiyor diyordum hep. Bir gün hem de seyahatteyken facebook bakarken birdenbire kapandı. Sonra sizlere ömür.Giden fotolara, uygulama bilglerine, verilere mi yanayım telefonsuzum kaç gündür ona mı yanayım. Seyahatteki perişamlığım zaten bir trajedi.

Ürünü fonotel garantili olarak kliksadan almıştım. Bir ay kadar sonra telefonu alabilmeyi umut ediyorum. Ancak şöyle bir sorun var. Garanti bitince ne olacak? Bu problem malesef tekrar görülüyormuş. Cihaz gelir gelmez elden çıkarsam kaça gider acaba. Daha bir yılı dolmadı. Garanti 2 yıl. Bir yıl daha kullanıp çöpe mi atayım. Anakart tamiri çok maliyetli bir şey mi? Dünya kadar para ver şu rezilliğe bak.''
Bu yorumu gördükten sonra cesaret edemem sonuçta kendi paramla almayacağım en iyisi başka telefon bakayım Şuan Sony XA Ultra düşünüyorum
Arkadaşımın G4 ünde bu sorun vardı. Kronik anakart sorunu varmış. Garantiden servise gitti, geldi. Şimdi de diğer bir kronik sorunu ghost screen başlamış. Arkadaş isyanda.
Ben Asus Zenfone2 kullanıyorum. Kamera performansından da, genel hızından da çok memnunum. 4GB ram 32gb modeli şu anda 1200TL civarlarına satılıyor. Ama en geç 2016'nın 2. çeyreğinde gelecek dedikleri Android 6 Marshmallow hala gelmedi. Servisi de Teleservice firması ve gerçekten rezalet. O yüzden öneremiyorum.

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Dediğiniz telefonları araştıracağım hepsiburada.com dan aldığım telefonu 15 gün içinde iade edersem taksitli alacağım için geri ödemede bir sorun olur mu

yldrm

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
17
11
595
602 serisi bendeki su an satilanlarinda sorunu olacagini dusunmuyorum alacaksan korkamadan alman lazim o korkuyla rahat kullanamazsin zaten

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Peki ben alacağım telefonun hangi seri olduğunu ve ithalatçı garantinin kim olduğunu internetten nasıl anlarım birinin satıcısı hepsiburada.com diğeri Ceppaket kimle irtibata geçmem lazım veya telefonu alıp seri numarasına baktıktan sonra eğer yanlışsa taksitli alacağım için iade de sorun yaşar mıyım ?

yldrm

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
17
11
595
Hepsiburadadan aldik biz. Seri nosuda kutunun disinda barkot bolumunde yazar iadeyle ilgili bir bilgim yok tek cekimle aldim telefonu

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
Yaklasik 1 yildir kullaniyorum.hepsiburada dan 1230 tl ye almistim.cok hor kullanan biriyim.daha onceki telefonlarim g2,g3 ve su an g4 .lg fanatigi gibi bisey oldum. :)

Hicbirinde en ufak sorun yasamadim
(Isinma,batarya veya sebeke ile ilgili)

Forumlara fazla takilmayin .kullanmayanlar ordan burdan duyup kötülüyor.verdiginiz paranin hakkini sonuna kadar verir lg..ayrica ayni fiyat araliginda xiaomi mi5 te var tavsiye ederim

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bir de Huawei'lere bakın derim. Benim herhangi bir fikrim yoktu, sadece bir kullanıcı tanıdım, 3 yıllık telefonundan memnundu. Daha sonra Vdf telefon değişim kampanyasından hem anneme hem de babama sanırım P8 Lite modelinden aldık. O zaman tanıştım. Bizimkilerdeki telefonlar giriş seviyesi. 8çekirdek cpu, 2gb ram, 720p ekran. Temel beklentilerinizden olan kamera performansı da ortalama. Ama telefonun genel kalitesi ve arayüzündeki özellikleri çok çok hoşuma gitti. Piyasada şu anda 800-900 arası bir fiyata satılıyor bu model. Ama bunları gördükten sonra üst modellerine mutlaka göz atmanızı öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım