Lightning çıkışlı EarPods'u değerlendirmek

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,027
3
4,917
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Yıllardır Android telefonlarımda 3.5mm lik EarPods kullanıyorum,ses kalitesini ve ergonomisini beğendiğim için. Evde bir tane Lightning çıkışlı EarPods var lakin 3.5mm ye bunu dönüştüremediğim için kullanamıyorum.Herşeyin dönüştürücüsünü yapmışlar fakat Lightning to 3.5mm yi bulamadım hiçbir yerde,olanlar hep 3.5mm yi Lightning'e çeviriyor.Bu dönüştürücüyü nerden bulabilirim ya da Type-C dönüştürücü bulursam bu kulaklığı kullanabilir miyim ? Telefonum Note 8

summi

Profesör
9 Eyl 2016
193
258
1,335
Marka
BMW
anladığım kadarıyla arkadaşın istediğinin tam tersi bu
Arkadaşın elinde Lightning uçlu bir kulaklık var. Bu aparatın girişine kulaklık kablosunu bağlayacak. Aparatın Type-C ucunu da telefon ya da herhangi Type-C girişli bir cihaza bağlayarak kullanacak. Dolayısıyla anladığım kadarıyla bu tip bir dönüştürücü arıyor. Ben de benzer sıkıntıyı çekiyorum. iPhone'ların yanında artık lightning uçlu kulaklık geldiği için sadece iPhone ile kullanılabiliyor. Syrox adında bir aparat daha var Türkiye'de bulunan. Fakat onun ses aktarım özelliği yokmuş ne yazık ki.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,843
26,149
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Arkadaşın elinde Lightning uçlu bir kulaklık var. Bu aparatın girişine kulaklık kablosunu bağlayacak. Aparatın Type-C ucunu da telefon ya da herhangi Type-C girişli bir cihaza bağlayarak kullanacak. Dolayısıyla anladığım kadarıyla bu tip bir dönüştürücü arıyor. Ben de benzer sıkıntıyı çekiyorum. iPhone'ların yanında artık lightning uçlu kulaklık geldiği için sadece iPhone ile kullanılabiliyor. Syrox adında bir aparat daha var Türkiye'de bulunan. Fakat onun ses aktarım özelliği yokmuş ne yazık ki.
üründe usb-c to lightlink yazıyor. usb-c yi lightlink e çeviriyor yani anladığım kadarıyla. lightlink to usb-c lazım arkadaşa yanlış anlamıyorsam

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,060
3
15,308
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Valla 20 dakikadır arıyorum bulamadım aliexpress te böyle bir şey.

Yapılabilecek en mantıklı çözüm bu gibi;

Lightning çıkışlı kullaklığın erkek çıkışı ---> dişiye dişiye lightning kablosu --> lightning den 3.5mm'ye çevirici (apple adaptörü)--> erkeğe erkek 3.5mm ses kablosu --> telefon/bilgisayar/tablet

:D :D :D

Son düzenleme:

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım