Lightning'den (Iphone) aux'a dönüştürücü

orcunoltulu

Orçun oltulu
Asfalt Kurutucu
12 Ara 2019
37
18
645
27
Ankara
Marka
Volkswagen
Merhabalar,
Başlığı doğru yerde açıp açmadığımdan emin değilim, eğer hatalıysam uyarın.

Çeşitli e-ticaret sitelerinde olan Apple üretimi olmayan lightning to aux kabloları veya dönüştürücülerinden kullanan var mı ? memnun musunuz ? önerebileceğiniz bir tane var mı?
Bazıları bluetooth ile bağlanıyormuş sanırım; bu ekstra bir sorun, zorluk vs çıkartıyor mu?

50 - 60 lira yan sanayi olanlara vermektense apple'ın kendi sitesindeki dönüştürücüyü (140tl) almak daha mı mantıklı olur ?

Şimdiden teşekkürler

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,028
7
51,358
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Kaliteli bazı markalar var. Fiyatlarından anlarsınız zaten. O ürünler sağlam çıkıyor bu tarz hızlı veri yollarıyla ilgili dönüştürücülerde. Örnek verecek olursak şu ana kadar baseus markasının kullandığım tüm ürünlerinden memnun kaldım. Bunun gibi başka markalar da var. Eğer Apple fiyatına çıkarsanız kesinlikle Apple'dan daha kalitelisini bulursunuz :D

orcunoltulu

Orçun oltulu
Asfalt Kurutucu
12 Ara 2019
37
18
645
27
Ankara
Marka
Volkswagen
Kaliteli bazı markalar var. Fiyatlarından anlarsınız zaten. O ürünler sağlam çıkıyor bu tarz hızlı veri yollarıyla ilgili dönüştürücülerde. Örnek verecek olursak şu ana kadar baseus markasının kullandığım tüm ürünlerinden memnun kaldım. Bunun gibi başka markalar da var. Eğer Apple fiyatına çıkarsanız kesinlikle Apple'dan daha kalitelisini bulursunuz :D
İnceleyeyim, teşekkürler öneri için

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,497
1
4,813
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Bluetooth üzerinden olanları önermem ses kalitesi iyi değil kopmalar vs her seferinde dert. 2. el olarak aldım ben dolap uygulamasından 70 tl ye orjinal gayet iyi.

orcunoltulu

Orçun oltulu
Asfalt Kurutucu
12 Ara 2019
37
18
645
27
Ankara
Marka
Volkswagen
dönüp dolaşıp yine apple'dan aldım. şimdilik memnunum :) teşekkürler herkese

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım