LPG Kiti Değişimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hilmiugur

Profesör
19 Eki 2016
202
409
1,535
Marka
Hyundai
LPG sistemini değiştirmek istiyoruz. Tank vs değişmeden yapılabilir mi? İllaki muayeneye tekrardan girmeye gerek var mı? Tahmini olarak kaç liraya patlar? Bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi O:)
Konuyu araştırdım az çok fikir sahibi oldum ama sizin de fikirlerinizi bekliyorum.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Sistemi neden değiştirmek istiyorsunuz ki? Herhangibir sorununuz varsa onu çözmeye çalışın bence, öbür türlü maliyeti artacaktır doğal olarak, tank değişimi yapılmadan sistem değişilir diye biliyorum ama emin değilim ama madem sistem değişilecekse neden tankı bırakacaksınız ki, o da aradan çıksın tam sağlıklı olsun.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,715
1
6,449
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Bildiğim kadarı ile sadece lpg tankı ve regülatör üstündeki seri numaralar kayıt altına alınıyor, vize zamanı kontrol ediliyor.

Bunun dışında ecu, enjektör ve diğer ara bağlantı elemanları kayıt altında olmuyor. Yani bunları dilediğince değiştirebilirsin.

Dilersen, yaşadığın sorunu kullandığın kiti detaylıca yaz, öncelikle senin için mevcut sistem üstünde çözüm bulmaya çalışalım.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,286
1
9,436
4,970
kocaeli
Bildiğim kadarı ile sadece lpg tankı ve regülatör üstündeki seri numaralar kayıt altına alınıyor, vize zamanı kontrol ediliyor.

Bunun dışında ecu, enjektör ve diğer ara bağlantı elemanları kayıt altında olmuyor. Yani bunları dilediğince değiştirebilirsin.

Dilersen, yaşadığın sorunu kullandığın kiti detaylıca yaz, öncelikle senin için mevcut sistem üstünde çözüm bulmaya çalışalım.
Biz regülatörü değiştirmiştik ne olacak şimdi ?

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım